ATM Systemy Informatyczne S.A. najlepsza w rankingu Skrzydła Biznesu

25.11.2011

ATM Systemy Informatyczne S.A. zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu „Skrzydła Biznesu” organizowanym przez Dziennik "Gazeta Prawna" dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ranking był zorganizowany pod patronatem honorowym Ministra Gospodarki, Waldemara Pawlaka.

W ramach projektu przebadanych zostało 1,6 mln firm, spośród których wyróżniono 640 przedsiębiorstw na podstawie m.in. takich wskaźników, jak ocena ryzyka współpracy, czy dynamika wzrostu sprzedaży w latach 2009/2010. Ranking został przeprowadzony w 4 kategoriach (firmy micro, mini, małe i średnie) i był przygotowywany przy współpracy z HBI Polska, wiodącym dostawcą biznesowych baz danych B2B.

ATM Systemy Informatyczne S.A. zdobyła pierwsze miejsce w kategorii firmy średnie województwa mazowieckiego oraz pierwsze miejsce w kategorii firmy średnie  w skali całej Polski. Spółka została uznana za najdynamiczniej rozwijające się polskie przedsiębiorstwo z przychodami do 200 mln zł. Zajęcie pierwszego miejsca w rankingu wszystkich firm średnich w Polsce z przychodami do 200 mln zł było dla nas przyjemnym zaskoczeniem i uważamy, że znakomicie pokazuje dynamikę jaką udało się uzyskać spółce ATM Systemy Informatyczne, która powstała z wydzielenia działalności integratorskiej ATM S.A. do odrębnej spółki. – powiedział prezes Roman Szwed.

Powrót