Sektor publiczny

Szukasz rozwiązań technologicznych dla sektora publicznego? Planujesz zmodernizować infrastrukturę, wdrożyć chmurę obliczeniową czy rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa i usług IT dla administracji publicznej? A może potrzebujesz rozwiązać bieżące problemy z infrastrukturą IT? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Od wielu lat pomagamy dobierać zaawansowane rozwiązania technologiczne dla sektora publicznego. Z doświadczenia wiemy jak krytyczna jest rola rozwiązań IT w administracji publicznej. Zdajemy sobie sprawę ze specyficznych wymagań sektora publicznego dostosowując do nich naszą ofertę.

Dzięki doświadczeniu oraz kompetencjach zbudowanych na potrzebach naszych klientów, z chęcią doradzimy i pomożemy wdrożyć odpowiednie rozwiązania informatyczne dla sektora publicznego.

Zajmujemy się kompleksowymi wdrożeniami dla administracji publicznej – od infrastruktury IT, przez usługi IT i zapewnienie cyberbezpieczeństwa, aż po wdrożenie chmury obliczeniowej.

01

Integracja IT

Niezawodne, bezpieczne i elastyczne rozwiązania systemowe

Pomagamy wdrożyć najnowsze rozwiązania systemowe dla sektora publicznego. Posiadamy szeroki wachlarz produktów i usług dostosowanych do potrzeb naszych klientów – od małych jednostek samorządowych, aż po rozległe organizacje działające na terenie całego kraju.

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie z obszaru wirtualizacji, backupu oraz przechowywania, zarządzania i zabezpieczenia danych. Sprawdź, jak zwiększyć efektywność swojej infrastruktury IT dzięki rozwiązaniom konwergentnym oraz hiperkonwergentnym.

02

Cyberbezpieczeństwo

Kompleksowe zabezpieczenie infrastruktury IT przed cyberatakami

Cyberbezpieczeństwo jest kluczowe do zapewnienia ciągłości działania. Sektor publiczny gromadzi wiele danych wrażliwych i nie może pozwolić sobie na ich wyciek lub awarie, a tym samym przerwy w realizacji zadań.

Tworzymy i utrzymujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo IT szyte na miarę potrzeb naszych klientów z uwzględnieniem specyficznych wymagań branżowych. Skorzystaj z naszej autorskiej usługi Atende Security Suite oraz rozwiązań cyberbezpieczeństwa najwyższej klasy.

03

Cloud i usługi chmurowe

Chmura obliczeniowa dba o niezawodność i skalowalność środowiska IT

Sektor publiczny z powodzeniem wykorzystuje chmurę obliczeniową. Oparto na niej wiele systemów IT o krytycznym znaczeniu.

W Atende zbudowaliśmy doświadczenie w zakresie rozbudowanych środowisk chmurowych obsługujących dużą ilość zapytań w tym samym czasie. Pomożemy zaprojektować, zmodernizować lub zmigrować architekturę IT do chmury obliczeniowej.

04

Usługi IT

Zapewnij ciągłość działania 24x7x365 bez angażowania własnego działu IT

Przekazanie odpowiedzialności za działanie i nadzorowanie systemów IT to nie tylko oszczędność pieniędzy. Usługi IT pozwalają odciążyć wewnętrzne działy IT oraz zapewnić wsparcie 24x7x365.

Doświadczeni inżynierowie z wieloma udanymi projektami na koncie wspomogą rozwój infrastruktury IT optymalizując jednocześnie zużycie zasobów oraz podnosząc poziom bezpieczeństwa. Te działania pozwalają wykorzystać wewnętrzne działy IT do strategicznych projektów.

Dlaczego Atende

Centrum Obsługi Klienta działające w trybie 24x7x365

Bezpłatne konsultacje IT dla administracji publicznej

Bezpłatne konsultacje IT to oferta skierowana do organów administracji samorządowej, rządowej oraz państwowej. Wypełnij formularz na stronie https://bezplatna-konsultacja-it.atende.pl/ , wybierz temat i skorzystaj z konsultacji z naszym ekspertem. Pomożemy Ci przygotować najlepsze scenariusze rozwoju Twojego środowiska IT, dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Radosław Świgoński

Kierownik Zespołu Sprzedaży Sektor Publiczny

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Dell Technologies
Logo Microsoft
Logo VMware
Logo Fortinet
Logo Infoblox