Sektor publiczny

Z naszych usług związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa IT, wdrażaniem i serwisowaniem rozwiązań infrastrukturalnych, jak również e-administracją, korzystają już najbardziej wymagający klienci sektora publicznego

Realizacja wielu projektów dla służb i jednostek administracji publicznej pozwoliła nam na zbudowanie doświadczenia i silnych kompetencji opartych na prawdziwych potrzebach naszych klientów. Projektujemy i wdrażamy zaawansowane rozwiązania oparte na technologii światowych liderów rynku IT. Profesjonalnie doradzamy w obszarach związanych z zagadnieniami bezpieczeństwa i rozwoju IT.

01

Integracja sieciowa

Postaw na nowoczesne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania sieciowe

Skorzystaj z naszego doświadczenia i postaw na współpracę z wykwalifikowanym zespołem inżynierów posiadającym unikalne kompetencje w projektowaniu sieci, w tym w budowie sieci operatorskich, korporacyjnych (WAN, LAN, WLAN) oraz wdrażaniu rozwiązań SDN (Software-Defined Networking): SD-WAN, Data Center Networking czy Cisco SD-Access.

Oferujemy również kompleksowe rozwiązania uwzględniające eksploatację sieci, jak również usługi stałego zarządzania siecią: Atende Managed Network Service. Wdrażamy zaawansowane systemy analityki sieciowej, w tym rozwiązania Edge Intelligence zapewniające analitykę i przetwarzanie informacji już na brzegu sieci.

02

Integracja systemów IT

Wybierz bezpieczne i elastyczne rozwiązania systemowe

Zapewnij swojej firmie wydajność i niezawodność, dzięki odpowiednim rozwiązaniom systemowym, dopasowanym do Twojej działalności. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich rozwiązań, które zagwarantują spójne, skalowalne oraz efektywne środowisko IT.

Skorzystaj z naszej wiedzy oraz współpracy z czołowymi dostawcami rozwiązań z obszaru wirtualizacji, backupu oraz przechowywania, zarządzania i zabezpieczenia danych. Doradzimy Ci jak poprawić wydajność infrastruktury IT dzięki rozwiązaniom konwergentnym oraz hipekonwergentnym.

03

Infrastruktura techniczna Data Center

Zapewnij największą wydajność
i dostępność danych

Postaw na solidnego partnera posiadającego doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania, budowy i wyposażenia profesjonalnego centrum danych. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa i dostępności usług.

Skorzystaj z naszej wiedzy w zakresie systemów zasilania gwarantowanego oraz instalacji niskoprądowych i uchroń swoją firmę przed stratami finansowymi i wizerunkowymi.

04

Bezpieczeństwo ICT

Zadbaj o kompleksowy system cyberochrony

Skorzystaj ze skutecznych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo informatyczne w Twojej firmie: ochronę danych, punktów końcowych, poczty elektronicznej oraz bezpieczeństwo w sieci i na jej brzegu.

Postaw na rozwiązania umożliwiające zarządzanie bezpieczeństwem oraz inteligentną analizę incydentów, aby skuteczniej identyfikować zagrożenia i podejmować odpowiednie działania. Skorzystaj z naszej autorskiej usługi Security Suite, umożliwiającej spełnienie wymagań ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (KSC) i wzmocnij swój system ochrony.

05

Cyfryzacja procesów (blockchain)

Postaw na digitalizację i strategię paperless

Atende we współpracy z NASK SA tworzy branżowe, prywatne sieci blockchain. Udział NASK SA gwarantuje niezaprzeczalność zapisywanych w blockchain cyfrowych wydarzeń. Dzięki technologii bazującej na prywatnej sieci blockchain nasze rozwiązania są efektywne energetycznie. W 2018 roku ChainDoc zostało nagrodzone przez Computerworld Polska w kategorii Lider IT w Administracji.

Oferujemy rozwiązania eliminujące obieg dokumentów papierowych i wspierające bezpieczne utrwalanie dokumentów cyfrowych i digitalizacji procesów backoffice, w tym wdrożenie trwałego nośnika do dokumentów publicznych (np. regulaminy) jak i prywatnych (np. billing), oraz pełną digitalizację procesów obsługi klienta - podpisywanie dokumentów poprzez kody SMS oraz cyfryzację dokumentów z biometrycznym podpisem, ich archiwizację oraz indeksowanie.

06

Usługi IT

Zaufaj ekspertom i uwolnij swoje zasoby

Postaw na współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, mającym na koncie wiele zakończonych sukcesem, wymagających projektów kluczowych dla rozwoju ogólnopolskich sieci. Nasze realizacje rozpoczynają się od przeprowadzenia szczegółowej analizy potrzeb klientów i określenia możliwych wariantów rozwiązań.

Dzięki opracowaniu odpowiedniego planu i doborowi właściwych rozwiązań dopasujemy optymalny model działania wychodzący naprzeciw wyzwaniom Twojej organizacji.

07

Obsługa informatyczna firm

Postaw na profesjonalną i bezpieczną obsługę IT

Powierz nam opiekę nad Twoimi zasobami informatycznymi: zapobiegaj awariom informatycznym w Twojej firmie, skróć czas potrzebny na usunięcie usterek i zapewnij płynną pracę użytkowników systemów.

Doskonale wiemy, że w świecie biznesu liczy się każda sekunda a błyskawiczny czas reakcji ma w wielu projektach kluczowe znaczenie. Sprawnie działający helpdesk oraz doświadczony i świetnie przeszkolony zespół serwisowy pomoże zapewnić ciągłość działania Twojego biznesu.

Dlaczego Atende

Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Pierwszego i Drugiego Stopnia

Bezpłatne konsultacje IT dla administracji publicznej

Bezpłatne konsultacje IT to oferta skierowana do organów administracji samorządowej, rządowej oraz państwowej. Wypełnij formularz na stronie https://bezplatna-konsultacja-it.atende.pl/ , wybierz temat i skorzystaj z konsultacji z naszym ekspertem. Pomożemy Ci przygotować najlepsze scenariusze rozwoju Twojego środowiska IT, dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Radosław Świgoński

Kierownik Zespołu Sprzedaży Sektor Publiczny

public@atende.pl

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Dell Technologies
Logo Microsoft
Logo VMware
Logo Fortinet
Logo Infoblox