Poznaj nas

Jesteśmy firmą technologiczną, która od ponad 30 lat wspiera naszych
klientów na drodze transformacji cyfrowej.

Zatrudniamy blisko
0
specjalistów na terenie całej Polski

Wspólnie pracujemy na sukces Atende i współuczestniczymy w kolejnych przedsięwzięciach,
realizując zaawansowane technologicznie projekty u naszych klientów

Nasze biura znajdziesz w:
0%

pracowników jest
z nami od ponad 5 lat

0%

pracowników jest
z nami od ponad 10 lat

0%

menadżerów pochodzi
z awansów wewnętrznych

Naszą misję realizujemy tylko dzięki naszym pracownikom

To oni są największym kapitałem Atende. Dlatego nieustannie dbamy o wzrost ich wiedzy i kompetencji. Dzięki temu posiadamy zespoły wysokiej klasy specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.

Jesteśmy dumni, że nasi inżynierowie posiadają i nieustannie rozwijają unikatowe kompetencje w dziedzinie najnowszych i najbardziej zaawansowanych światowych rozwiązań teleinformatycznych.

W Atende troszczymy się o przyjazną atmosferę i dobre relacje

Stawiamy jednocześnie przed pracownikami wiele zawodowych wyzwań i szans na rozwój. Tylko tak możemy realizować naszą strategię i budować odpowiednią wartość rynkową, a swojej kadrze zapewnić zdobycie bogatego doświadczenia.

Dołączenie do zespołu Atende otwiera nowe możliwości zawodowe. Z nami możesz realizować swoje ambicje, współpracując z wybitnymi ekspertami i specjalistami z branży IT.

Bardzo dobrze rozumiemy potrzebę
i chęć niesienia pomocy

Od lat wspieramy Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, koordynując wszystkie działania firm zaangażowanych w przygotowanie Finału WOŚP od strony informatycznej.

Odpowiadamy za krytyczną rolę związaną z zapewnieniem sprawnie działających systemów IT do przeprowadzenia Finału, bezawaryjny i ciągły dostęp użytkowników do serwisu wosp.org.pl oraz obsługę prawie miliona unikalnych użytkowników w trakcie Finału.

Inwestujemy także w rozwój kultury i nauki

Od kilku lat jesteśmy mecenasem Teatru Polskiego w Warszawie oraz Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Wspieramy także młode talenty, sprawując patronat nad patronem Akademickimi Mistrzostwami Świata w Programowaniu Zespołowym oraz konkursem „Potyczki Algorytmiczne” dla najlepszych studentów informatyki wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

W głównej siedzibie naszej firmy udostępniliśmy ponadto przestrzeń biurową młodym artystom by mogli zaprezentować swoją twórczość a wszystko w ramach programu ArtPartner i naszej współpracy z Krupa Gallery. Nie trzeba dodawać, że obcowanie ze sztuka umila nam codzienną pracę.