Integracja sieciowa

Rozwiązania sieciowe nie mają dla nas żadnych tajemnic

Na początku lat 90. nasi inżynierowie podłączyli pierwsze polskie firmy do Internetu. Od tamtego momentu podejmujemy najpoważniejsze wyzwania technologiczne, służące realizacji potrzeb biznesowych naszych Klientów.

Jako jedna z wiodących firm technologicznych Polsce, mamy długoletnie doświadczenie w łączeniu i integrowaniu systemów informatycznych, w tym w budowie sieci WAN, sieci korporacyjnych, sieci Data Center i operatorskich. Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania uwzględniające projektowanie, budowę i eksploatację sieci, jak również usługi stałego zarządzania siecią informatyczną. Naszą receptą na sukces jest indywidualne podejście do każdego Klienta, wiedza i unikalne kompetencje naszych inżynierów oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze integracji sieciowej.

01

Sieci operatorskie

Postaw na niezawodność, skalowalność i bezpieczeństwo

Nasza współpraca z firmami telekomunikacyjnymi trwa już 30 lat. Wspólnie poznaliśmy i wdrożyliśmy rozwiązania oparte na wielu technologiach, ale bez względu na użyte narzędzia wiemy, że sieć operatorska musi być niezawodna, skalowalna i bezpieczna.

Wybierz zespół inżynierów posiadający unikalne kompetencje i doświadczenie w projektowaniu sieci szkieletowej - EPC (Evolved Packet Core). Postaw na rozwiązania, które uwzględniają specyfikę sektora telekomunikacji w zakresie zarządzania użytkownikami, monitorowania sieci i rozliczania usług.

Maszt, wieża telekomunikacyjna
Maszt, wieża telekomunikacyjna
02

Sieci Data Center

Wybierz wysoką wydajność i elastyczność

Rosnąca ilość danych, wszechobecna wirtualizacja zasobów obliczeniowych i rosnąca popularność rozwiązań kontenerowych powodują, że sieci Data Center muszą być elastyczne, łatwo zarządzalne i bezpieczne. Odpowiedzią na te wyzwania są rozwiązania SDN (Software-Defined Network).

Pomożemy Ci spojrzeć kompleksowo na Twoje Data Center - nie tylko przez pryzmat sieci, ale także zasobów obliczeniowych i dyskowych dostarczanych w oparciu o infrastrukturę konwergentną i hiperkonwergentną. Współpracujemy w tym zakresie z liderami rynku.

Okablowanie wykorzystywane w sieciach data center
Okablowanie wykorzystywane w sieciach data center
03

Sieci LAN/WLAN (kampus)

Zapewnij najwyższą przepustowość i dostępność usług

W jaki sposób możesz sobie poradzić z rosnącą ilością danych i coraz większą liczbą zagrożeń w sieciach firmowych? Skorzystaj z wiedzy Atende w zakresie nowoczesnych sieci dostosowanych do bieżących wymagań użytkowników. Wybierz dostawcę rozwiązań, który zapewni Twojej firmie kompleksową, bezpieczną i ujednoliconą komunikację między użytkownikami i aplikacjami, zarówno w sieciach przewodowych, jak i bezprzewodowych.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach Cisco DNA, które doskonale sprawdzają się w przedsiębiorstwach o dowolnej wielkości i różnej działalności, zapewniając użytkownikom największy komfort swobodnej komunikacji.

Kabel sieciowy, okablowanie sieciowe
Kabel sieciowy, okablowanie sieciowe
04

Sieci WAN

Postaw na skalowalność i łatwość konfiguracji sieci

Wraz ze wzrostem liczby wykorzystywanych aplikacji cloudowych, urządzeń w sieci i rosnącej popularności treści wideo okazuje się, że tradycyjne sieci WAN oparte na protokole MPLS są nie tylko drogie, ale stają się niewydajnym wąskim gardłem komunikacji. Z drugiej strony rosnąca niezawodność transmisji danych opartej o Internet, przy dużo niższym ich koszcie w porównaniu do sieci MPLS daje zupełnie nowe możliwości budowania rozwiązań WAN.

Postaw na nowoczesne rozwiązania WAN, a także SD-WAN, które pozwalają inteligentnie wykorzystywać połączenia o różnej jakości, przy zachowaniu wymaganego poziomu wydajności i dostępności sieci oraz znacząco redukują całkowite koszty posiadania sieci WAN.

Sieci WAN, rozległa sieć komputerowa ukazana jako połączenie użytkowników i komputerów
Sieci WAN, rozległa sieć komputerowa ukazana jako połączenie użytkowników i komputerów
05

Atende Managed Network Service

Uwolnij swój dział IT od zadań administracyjnych

Masz zbyt mało czasu, żeby wspierać biznes we wdrażaniu nowych rozwiązań IT bo Twój zespół spędza cały czas na administrowaniu i zarządzaniu siecią? Masz problem ze skompletowaniem zespołu administratorów sieciowych o odpowiednich kompetencjach? Szukasz profesjonalnego wsparcia?

Skorzystaj z kompleksowej usługi stałego zarządzania WAN, LAN/WLAN i Data Center. Możemy Cię wesprzeć poprzez świadczenie usług na Twojej infrastrukturze firmowej, lub z wykorzystaniem naszego sprzętu. Przejmiemy odpowiedzialność za sprawne działanie sieci informatycznych, dając Ci gwarancję ich ciągłości działania, efektywności i bezpieczeństwa.

Usługa Atende Managed Network Service stałego zarządzania siecią świadczona w trybie 24/7/365
Usługa Atende Managed Network Service stałego zarządzania siecią świadczona w trybie 24/7/365
06

Usługi IT

Postaw na profesjonalne wsparcie w zarządzaniu IT

Postaw na współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, mającym na koncie wiele zakończonych sukcesem, wymagających projektów kluczowych dla rozwoju ogólnopolskich sieci. Nasze realizacje rozpoczynają się od przeprowadzenia szczegółowej analizy potrzeb klientów i określenia możliwych wariantów rozwiązań.

Dzięki opracowaniu odpowiedniego planu i doborowi właściwych rozwiązań dopasujemy optymalny model działania wychodzący naprzeciw wyzwaniom Twojej organizacji.

Zespół osób pracujących przy komputerach, profesjonalne wsparcie IT
Zespół osób pracujących przy komputerach, profesjonalne wsparcie IT
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Cezary Odziemczyk

Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logotyp Cisco
Logotyp Dell
Logotyp Microsoft
Logotyp VMware
Logotyp Fortinet
Logotyp Infoblox