Jak rekrutujemy

Dla nas zawsze na pierwszym miejscu są ludzie – zespół utalentowanych,
zafascynowanych światem technologii ekspertów.

Jak rekrutujemy
01
Weryfikacja aplikacji

Wnikliwie analizujemy wszystkie nadesłane do nas aplikacje na poszukiwane stanowisko pracy. Możesz mieć pewność, że Twoje CV nie zostanie przeoczone. Kontaktujemy się z wybranymi osobami, najbardziej dopasowanymi do specyfiki danego stanowiska.

02
Rozmowa kwalifikacyjna
i testy kompetencyjne

Na tym etapie chcemy się z Tobą zapoznać. Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego porozmawiasz ze swoim bezpośrednim przełożonym i przedstawicielem Działu HR. Podczas spotkania dowiesz się jak wygląda praca na danym stanowisku pracy oraz będziesz miał okazję do zadania nam wszelkich nurtujących Cię pytań.

Przy wybranych stanowiskach na tym etapie możesz zostać poproszony o wykonanie testu, np. wiedzy merytorycznej, językowej itp. Najbardziej dopasowanych kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

03
Finalna
Rozmowa Kwalifikacyjna

Na tym etapie będzie chciał Cię poznać Twój przełożony drugiego stopnia, w którego strukturach znajduje się Zespół.

W niektórych przypadkach, podczas tej rozmowy możesz zostać poproszony o rozwiązanie case study albo pokazanie próbki pracy. Jeśli ten element znajdzie się w procesie rekrutacji, uprzedzimy Cię o tym wcześniej.

04
Informacja zwrotna /
oferta pracy

Bez względu na wynik rekrutacji poinformujemy Cię o jej rezultacie, niezależnie od tego w ilu spotkaniach z nami wziąłeś udział.

Wybranemu kandydatowi złożymy ofertę pracy podczas bezpośredniego spotkania lub rozmowy telefonicznej. Po zaakceptowaniu naszej oferty otrzymasz od nas List Intencyjny, abyś czuł się bezpiecznie w oczekiwaniu na swoją nową drogę zawodową.

Przejdziemy z Tobą
przez cały proces

Czekamy na kontakt od Ciebie
[email protected]

Joanna Skonieczko

Dyrektor HR

Dominik Stępniewski

Specjalista ds. Rekrutacji

Kogo szukamy