Integracja systemów IT

Systemy IT zaprojektowane i dostosowane do Twoich wymagań

Pomożemy Ci dobrać, wdrożyć i zintegrować serwery, systemy dyskowe oraz rozwiązania systemowe zapewniające wydajność, niezawodność i bezpieczną komunikację. Wspólnie zbudujemy spójne oraz sprawnie działające środowiska IT dopasowane do profilu działalności Twojej organizacji.

Specjalizujemy się w projektach, które stawiają wysoko kwestie bezpieczeństwa. Nasi inżynierowie posiadają poświadczenia dostępu do informacji niejawnych, dzięki czemu możemy realizować wdrożenia dla instytucji przetwarzających takie dane.

01

Wirtualizacja

Podstawa cyfryzacji od najlepszego dostawcy

Skorzystaj z naszego doświadczenia z wiodącymi dostawcami rozwiązań wirtualizacji - VMware i Microsoft. Pomożemy Ci efektywnie wykorzystać posiadane zasoby, obniżyć koszty eksploatacji i rozwijać biznes bez ponoszenia nadmiernych kosztów związanych z zakupem dodatkowych urządzeń.

Zyskasz wsparcie certyfikowanych inżynierów VCAP (VMware Certified Advanced Professional) oraz innych ekspertów mających doświadczenie w wielu projektach budowy i migracji do nowoczesnych, zunifikowanych środowisk wirtualnych, m.in. w sektorze obronnym oraz finansowym.

Wirtualizacja przedstawiona jako przestrzenne, trójwymiarowe figury
Wirtualizacja przedstawiona jako przestrzenne, trójwymiarowe figury
02

Storage

Skalowalne i bezpieczne systemy przechowywania danych

Właściwe przechowywanie, zarządzanie oraz zabezpieczenie danych ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania każdej firmy.

Pomożemy Ci dobrać zasobowy dyskowe o odpowiedniej wydajności, poziomie bezpieczeństwa i koszcie. Wykorzystujemy zarówno sprawdzone rozwiązania oparte na macierzach, jak i zasoby dyskowe w modelu software-defined. Dostarczamy najlepsze technologie w swojej klasie, dopasowane do wymagań współczesnych przedsiębiorstw. Współpracujemy m.in. z Dell EMC, Hitachi Vantara, Fujitsu, NetApp, IBM.

Szafa z szufladami na dokumenty obrazująca przechowywanie danych
Szafa z szufladami na dokumenty obrazująca przechowywanie danych
03

Backup i Disaster Recovery

Bezpieczeństwo danych
i ciągłość działania

Pomagamy w zarządzaniu ciągłością działania przedsiębiorstw za pomocą najwyższej jakości produktów i usług w obszarze m.in. Backupu i Disaster Recovery.

Skorzystaj z najlepszej wiedzy w zakresie tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania danych opartej na sprawdzonych i niezawodnych technologiach: Dell EMC, Commvault, Veritas, Hitachi Vantara, Fujitsu, NetApp, Quantum, IBM.

Klawisz na klawiaturze komputerowej z napisem backup
Klawisz na klawiaturze komputerowej z napisem backup
04

Rozwiązania konwergentne i hiperkonwergentne

Uproszczone zarządzanie i skalowalność

Jak zwiększyć skalowalność i poprawić wydajność infrastruktury IT, przy zachowaniu atrakcyjnego TCO? Pomoże Ci w tym celu infrastruktura konwergentna oraz hiperkonwergentna, dostarczająca moc obliczeniową, przestrzeń dyskową, sieć oraz oprogramowanie jako jeden, spójny komponent. Stanowi ona także doskonałą bazę do tworzenia rozwiązań typu private i hybrid cloud.

Naszymi partnerami technologicznymi w obszarze systemów konwergentnych i hiperkonwergetnych są najlepsi globalni dostawcy technologii: Cisco, Dell EMC, NetApp.

Mapa graficzna połączonych węzłów z kodem binarnym w tle obrazującym rozwiązania konwergentne i hiperkonwergentne
Mapa graficzna połączonych węzłów z kodem binarnym w tle obrazującym rozwiązania konwergentne i hiperkonwergentne
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Michał Chudek

Lider Technologiczny Data Center

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Dell Technologies
Logo Microsoft
Logo VMware
Logo Fortinet
Logo Infoblox