Cloud i usługi chmurowe

Interesują Cię rozwiązania Cloud? Planujesz wykorzystać moc chmury w swoim biznesie? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Wdrożenie chmury obliczeniowej to kluczowa decyzja biznesowa, którą warto realizować z doświadczonym Partnerem. W Atende stale wspieramy Klientów i pracujemy z technologiami Chmurowymi. Stworzyliśmy infrastrukturę Chmurową dla jednego z największych producentów żywności oraz wdrożyliśmy metodykę DevOps u globalnego lidera w branży Ubezpieczeniowej. Sprawdź Case Study Maspex , WOŚP , UNIQA , Urząd Miasta Łodzi oraz Polski Gaz TUW .

W ramach naszej oferty usług Chmurowych oferujemy zaprojektowanie/modernizację/migrację architektury informatycznej do Chmury obliczeniowej. Pomagamy wybrać dostawcę (Microsoft Azure, Google Cloud, Amazon Web Services) – przekładając potrzeby Klienta na możliwości, które oferują liderzy rynku Cloud. Zapewniamy wsparcie w utrzymaniu, monitorowaniu i obsłudze całej infrastruktury. W tym również w planowaniu i wdrażaniu procesów CI/CD korzystając z metodyki DevOps/SysOps.

Razem dbamy o niezawodność systemów IT wspierających WOŚP , gdzie miliony Polaków łączą się poprzez systemy IT, strony www czy aukcje.

Korzystając z Chmury Obliczeniowej Twoja organizacja zyska na zoptymalizowanych procesach biznesowych, większej efektywności systemów, monitoringu 24/7, sprawnym wdrażania nowych funkcji i rozwiązań dzięki automatyzacji DevOps, a to wszystko przy zauważalnej redukcji kosztów.

Przejście na chmurę obliczeniową pozwoli Ci uniknąć inwestycji w Data Center, zapewni wysoką dostępność zasobów bez kosztownych wydatków na start. Chmura pozwala pracować nad wyzwaniami tu i teraz, niezależnie od łańcuchów dostaw serwerów, macierzy, przełączników czy zasilania. Pozwala przenieść warstwę biznesową na poziom realizacji w mniej niż 1h* (*szacowany czas od podpisania umowy, do uruchomienia pierwszych workloadów) – co może dać znaczącą przewagę oraz elastyczność niezbędną w biznesie.

01

Strategia chmurowa

Od rozmowy o biznesie do strategii adopcji rozwiązań Chmurowych po wdrożenie i utrzymanie

Pomagamy firmom wykorzystać w przewagi Chmury – zarówno prywatnej, publicznej, jak i hybrydowej. Skorzystaj z naszego doświadczenia w budowaniu rozwiązań Cloud, migracji i modernizacji aplikacji do Chmury, jak i w sprawnej obsłudze aktualnie posiadanych środowisk.

Dzięki naszemu doświadczeniu Twój biznes zyska najwięcej na migracji do chmury, w tym pełni wykorzysta skalowalność, elastyczność i bezpieczeństwo. Bez straty czasu i ponoszenia zbędnych kosztów. Zyskasz możliwość dostarczania innowacyjnych usług swoim klientom w krótkim czasie.

Mężczyzna idący i rozmawiający przez telefon, niosący w ręku niebieską chmurę
Mężczyzna idący i rozmawiający przez telefon, niosący w ręku niebieską chmurę
02

Microsoft Azure

Sprawdzona chmura zintegrowana z Twoimi środowiskiem IT

Twoja organizacja korzysta z Microsoft 365 i Windowsa? Microsoft Azure to naturalna ewolucja, która pozwoli Ci wykorzystać zalety Chmury obliczeniowej.

Microsoft Azure udostępnia możliwość tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi z wykorzystaniem doskonale znanych w organizacji narzędzi. Skorzystaj z pełnej synergii środowiska Microsoft w swojej firmie.

03

Google Cloud Platform

Technologia sprawdzona przez miliardy użytkowników

Skorzystaj z niezawodniej infrastruktury, która wspiera wyszukiwarkę Google oraz YouTube. Google Cloud Platform to świetny wybór dla organizacji, którym zależy na innowacyjności i łatwości obsługi. Szuka rozwiązań wspierających Sztuczną Inteligencję, modele Machnie Learning czy pogłębioną analitykę danych.

Decydując się na Google Cloud Platform możesz skorzystać z zaawansowanych narzędzi automatyzujących oraz przetwarzania danych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej (Region Google w Polsce).

04

DevOps

Większa sprawność tworzenia, wyższy poziom bezpieczeństwa oraz niższe koszty utrzymania oprogramowania

DevOps to nowoczesne podejście do tworzenia, rozwoju oraz zapewnienia odpowiedniej jakości oprogramowania. W wielu firmach nie są już zadawane pytania „co to DevOps” tylko „jak wdrożyć DevOps i wykorzystać zalety tej nowoczesnej metodologii”, „jak sprawić aby wdrażanie aplikacji było bardziej efektywne?” czy „jak zautomatyzować proces wprowadzania zmian i budowania niezawodności procesu”?

Podejście DevOps zakłada połączenie wysiłków wielu zespołów – deweloperów, testerów oraz zespołu operacji w jedną całość. DevOps wprowadza nowoczesny model pracy, który eliminuje problemy z podziałem obowiązków pomiędzy zespołami. Dzięki wewnętrznej synergii oraz lepszej komunikacji, możliwe jest szybsze dostarczanie produktów do użytkowników, ich ciągła aktualizacja oraz zmniejszenie liczby błędów i poprawek.

Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Gabriel Grudzień

Dyrektor Sprzedaży

[email protected]

22 295 75 90

LinkedIn

Dopasujemy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Lgo Dell Technologies
Logo Microsoft
Logo VMware
Logo Fortinet
Logo Infoblox