Usługi IT

Zapewnij ciągłość działania IT korzystając z doświadczenia najlepszych inżynierów w trybie 24/7/365

Zmieniaj swoją firmę dzięki technologii zapewniając procesy informatyczne oraz obsługę klientów i użytkowników na najwyższym poziomie.

Wyeliminuj przerwy w działaniu systemów informatycznych uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie organizacji, a tym samym ryzyko strat finansowych i wizerunkowych. Zapewnij ciągłość działania biznesu korzystając z indywidualnego podejścia naszych inżynierów do wyzwań klientów, wypracowanego w oparciu o ponad 30 lat naszego doświadczenia na rynku.

01

Usługi zarządzane (Managed Services)

Postaw na wyniki biznesowe

Usługi zarządzane (Managed Services) w obszarze obsługi systemów informatycznych zapewnią optymalne warunki do rozwoju firmom dowolnej wielkości, które chcą skoncentrować się na biznesie, a jednocześnie zyskać dostęp do nowoczesnych technologii i najwyższej klasy specjalistów.

Wybierając Managed Services – w formie kompleksowej, czy w ramach wybranego obszaru – zapewnisz ciągłość działania procesów i systemów IT oraz płynną obsługę użytkowników w zakresie np. zarządzania siecią firmową, bezpieczeństwa stacji roboczych czy usług helpdesk.

Dwie osoby pracujące nad wspólnym projektem dotyczącym ciągłości działania procesów i systemów IT
Dwie osoby pracujące nad wspólnym projektem dotyczącym ciągłości działania procesów i systemów IT
02

Smart Monitoring

Kompleksowy monitoring i szybka reakcja

Jak zapewnić ciągłość działania biznesu oraz optymalną pracę kluczowych dla firmy aplikacji? Ważne jest to, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów oraz im zapobiec, a w przypadku nagłych awarii – natychmiast zdiagnozować przyczynę i jak najszybciej rozwiązać problem.

Dzięki usłudze Smart Monitoringu Atende zyskasz całodobowy, kompleksowy monitoring swojej infrastruktury informatycznej i aplikacji wraz z dopasowanym do Twoich oczekiwań systemem reakcji na występujące zdarzenia.

Ręce na klawiaturze, monitorowanie ciągłości działania biznesu
Ręce na klawiaturze, monitorowanie ciągłości działania biznesu
03

Zarządzanie użytkownikami końcowymi i sprzętem (helpdesk)

Postaw na profesjonalną i bezpieczną zdalną obsługę IT

Pomagamy użytkownikom końcowym w codziennej obsłudze sprzętu komputerowego i aplikacji, tak aby mogli w pełni skupić się na swojej pracy.

Doskonale wiemy, że w świecie biznesu liczy się każda sekunda, a błyskawiczny czas reakcji ma w wielu projektach kluczowe znaczenie. Sprawnie działający helpdesk oraz doświadczony i świetnie przeszkolony zespół serwisowy pomoże zapewnić ciągłość działania Twojego biznesu.

Ręka na klawiaturze oraz ikonki przedstawiające wiadomość tekstową, telefon oraz pracę 24/7
Ręka na klawiaturze oraz ikonki przedstawiające wiadomość tekstową, telefon oraz pracę 24/7
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Piotr Nadrowski

Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Dell
Logo Microsoft
Logo VMware
Logo Fortinet
Logo Infoblox