Infrastruktura techniczna Data Center

Wybierz wsparcie wiodącego integratora infrastruktury IT w Polsce

Atende, dzięki ponad 30–letniemu doświadczeniu, jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku ma niezbędne kompetencje i know-how pozwalające na zaprojektowanie profesjonalnego centrum danych, a także jego wykonanie i późniejszą obsługę serwisową.

Posiadamy również wieloletnie doświadczenie jako doradca/audytor, projektant, wykonawca i opiekun serwisowy w zakresie systemów zasilania gwarantowanego oraz kompleksowych instalacji niskoprądowych.

01

Budowa i wyposażanie centrów danych

Wybierz solidnego partnera technologicznego

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji, biorąc odpowiedzialność za całość tematyki związanej z zaprojektowaniem, budową i wyposażaniem centrum danych.

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz dostępności usług. Centra danych, serwerownie oraz centra zapasowe (ang. Disaster Recovery Center, DRC) wykonujemy w oparciu o normy i wytyczne branżowe oraz dobre praktyki IT dla firm.

Serwery w data center
Serwery w data center
02

Systemy zasilania gwarantowanego

Zaufaj profesjonalistom i zapewnij energię bez przerw

Każdy przestój systemu informatycznego czy procesu produkcji, nawet w najmniejszej firmie czy przedsiębiorstwie, może się wiązać ze stratami finansowymi i wizerunkowymi. Rozwiązaniem minimalizującym nieplanowane przestoje, czy przerwy w zasilaniu, są dedykowane systemy zasilania gwarantowanego. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie ciągłości działania systemów, a co za tym idzie zwiększenie efektywności i niezawodności biznesowej.

Atende posiada ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży, instalacji i serwisowaniu systemów zasilania gwarantowanego.

żarówka
żarówka
03

Instalacje niskoprądowe

Postaw na dostępność i pewność działania

Skorzystaj z oferty nowoczesnych systemów niskoprądowych i ciesz się wyższym poziomem bezpieczeństwa w chronionych obiektach. Nasze systemy niskoprądowe umożliwiają obsługę systemów alarmowych, sieci komputerowych i telefonicznych, systemów monitoringu, domofonów i wideofonów, systemów przeciwpożarowych oraz urządzeń służących do kontroli dostępu.

Atende posiada ponad 30-letnie doświadczenie jako doradca/audytor, projektant, wykonawca i opiekun serwisowy kompleksowych instalacji niskoprądowych.

System monitoringu wykorzystywany do monitorowania obiektów np. data center
System monitoringu wykorzystywany do monitorowania obiektów np. data center
04

Kompensacja mocy biernej

Ogranicz koszty za energię elektryczną

Zdecyduj się na kompensację mocy biernej i pozbądź się zbędnych wydatków za energię elektryczną. Odpowiednio wdrożony system gwarantuje zwrot kosztów już po kilku miesiącach przy jednoczesnym ustabilizowaniu i zabezpieczeniu własnego systemu energetycznego.

Atende jako sprawdzony partner w kompensacji mocy biernej wykona dla Ciebie specjalne pomiary, analizy, dobierze odpowiedni sprzęt i uruchomi urządzenia kompensacji mocy biernej.

Kompensacja mocy biernej
Kompensacja mocy biernej
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Wiesław Talarczyk

Dyrektor Działu Sprzedaży

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb