Infrastruktura techniczna Data Center

Wybierz wsparcie wiodącego integratora infrastruktury IT w Polsce

Atende, dzięki ponad 30–letniemu doświadczeniu, jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku ma niezbędne kompetencje i know-how pozwalające na zaprojektowanie profesjonalnego centrum danych, a także jego wykonanie i późniejszą obsługę serwisową.

Posiadamy również wieloletnie doświadczenie jako doradca/audytor, projektant, wykonawca i opiekun serwisowy w zakresie systemów zasilania gwarantowanego oraz kompleksowych instalacji niskoprądowych.

01
Budowa i wyposażanie centrów danych
Wybierz solidnego partnera technologicznego

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji, biorąc odpowiedzialność za całość tematyki związanej z zaprojektowaniem, budową i wyposażaniem centrum danych.

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz dostępności usług. Centra danych, serwerownie oraz centra zapasowe (ang. Disaster Recovery Center, DRC) wykonujemy w oparciu o normy i wytyczne branżowe oraz dobre praktyki IT dla firm.

Serwery w data center
Serwery w data center
02
Systemy zasilania gwarantowanego
Zaufaj profesjonalistom i zapewnij energię bez przerw

Każdy przestój systemu informatycznego czy procesu produkcji, nawet w najmniejszej firmie czy przedsiębiorstwie, może się wiązać ze stratami finansowymi i wizerunkowymi. Rozwiązaniem minimalizującym nieplanowane przestoje, czy przerwy w zasilaniu, są dedykowane systemy zasilania gwarantowanego. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie ciągłości działania systemów, a co za tym idzie zwiększenie efektywności i niezawodności biznesowej.

Atende posiada ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży, instalacji i serwisowaniu systemów zasilania gwarantowanego.

03
Instalacje niskoprądowe
Postaw na dostępność i pewność działania

Skorzystaj z oferty nowoczesnych systemów niskoprądowych i ciesz się wyższym poziomem bezpieczeństwa w chronionych obiektach. Nasze systemy niskoprądowe umożliwiają obsługę systemów alarmowych, sieci komputerowych i telefonicznych, systemów monitoringu, domofonów i wideofonów, systemów przeciwpożarowych oraz urządzeń służących do kontroli dostępu.

Atende posiada ponad 30-letnie doświadczenie jako doradca/audytor, projektant, wykonawca i opiekun serwisowy kompleksowych instalacji niskoprądowych.

System monitoringu wykorzystywany do monitorowania obiektów np. data center
System monitoringu wykorzystywany do monitorowania obiektów np. data center
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Wiesław Talarczyk

Dyrektor Działu Sprzedaży

infraDC@atende.pl

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb