Kariera w Atende

Naszą misją jest budowanie sukcesu naszych Klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi

Jesteśmy w stanie realizować naszą misję tylko dzięki naszym Pracownikom. To oni są największym kapitałem Atende. Dlatego nieustannie dbamy o wzrost ich wiedzy i kompetencji. Dzięki temu posiadamy zespoły wysokiej klasy specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.

Jako polska firma z branży IT istniejąca na rynku ponad 25 lat, jesteśmy dumni, że nasi inżynierowie posiadają i nieustannie rozwijają unikatowe doświadczenie  w dziedzinie najnowszych i najbardziej zaawansowanych światowych rozwiązań teleinformatycznych.

Aktualnie poszukujemy
Warto dołączyć do Atende…

Zależy nam, aby nasi Pracownicy rozwijali się wraz z firmą, stąd każdego dnia staramy się tworzyć im optymalne warunki pracy umożliwiające realizację stawianych przed nimi zadań.

W Atende troszczymy się o przyjazną atmosferę i dobre relacje interpersonalne, stawiając jednocześnie przed Pracownikami bardzo wysokie wymagania. Tylko tak możemy realizować naszą strategię i budować odpowiednią wartość rynkową, a swojej kadrze zapewnić atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Dołączenie do Zespołu Atende otwiera nowe możliwości zawodowe. Z nami możesz realizować swoje ambicje, współpracując z wybitnymi ekspertami i specjalistami branży IT. Atende to miejsce, w którym nie tylko obcuje się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, lecz także tworzy się je i znajduje się dla nich nowe, efektywne zastosowania w wielu różnych instytucjach.

Jeśli chcesz się rozwijać oraz realizować ciekawe i odpowiedzialne przedsięwzięcia, zgłoś się do nas.Nasi Pracownicy podkreślają, że jako biznes i pracodawca…

1

Charakteryzuje nas etyka biznesowa

2

Jesteśmy gwarancją najwyższej jakości

3

Jesteśmy przyjazną firmą1.     
Prowadzimy nasz biznes etycznie już od ponad 30 lat. Mamy wielkie postanowienie o uczciwości. Dzięki takiemu podejściu i posiadanych wysokich kompetencjach, nasi Klienci związują się z nami na długie lata.
Jako partner biznesowy, pracodawca, konkurencja itd. gramy po prostu fair!

2.     
Marka Atende jest ceniona za rzetelność i solidność, a nasi Pracownicy postrzegani są przez Klientów jako najwyższej klasy specjaliści (i wcale nas to nie dziwi). Nie boimy się trudnych i złożonych projektów. Przez ponad 30 lat działalności udowodniliśmy, że ZAWSZE realizujemy to, do czego się zobowiązaliśmy, a dostarczana przez nas jakość jest na najwyższym poziomie.

3.      Pracownicy Atende doceniają elastyczność działania, szybkość podejmowania decyzji, brak nadmiaru biurokracji, realną możliwość uzyskania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, a także indywidualne podejście do drugiego człowieka. Wyścig szczurów? W Atende tego nie doświadczamy.

Nasze wartości mówią o nas…

To, jaki biznes prowadzimy i jak pracujemy wyrażone jest w naszych firmowych wartościach: najwyższa jakość, etyka i odpowiedzialność oraz pasja.

To one na co dzień wyznaczają nasze sposoby zachowań, kreując kulturę organizacyjną Atende S.A.

Jeśli podzielasz nasze wartości i chcesz budować z nami sukces Atende, prześlij do nas swoje zgłoszenie odpowiadając na jedno z naszych otwartych ogłoszeń bądź pozostawiając swoje dane w naszej bazie poprzez aplikację spontaniczną.

Do każdej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Atende S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jednocześnie informujemy, że Administratorem danych jest Atende S.A. z siedzibą w Warszawie przy placu Konesera 10a. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: abi@atende.pl.

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Zakres podanych danych określony został przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych i jest obowiązkowy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji a także zabezpieczeń przed ewentualnymi roszczeniami (nie dłużej niż 24 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji), a w przypadku Pani/Pana dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji - przez okres 24 miesięcy lub do ewentualnego cofnięcia zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.