Oprogramowanie i aplikacje biznesowe

Stwórz z nami rozwiązania dla swojej firmy i zdobądź przewagę konkurencyjną

W ramach naszych usług tworzymy oprogramowanie i aplikacje biznesowe w pełni dostosowane do oczekiwań naszych klientów. Wspieramy dynamiczny rozwój przedsiębiorstw oferując oprogramowanie od czołowych światowych dostawców, jak również autorskie rozwiązania programistyczne oparte na innowacyjnych technologiach m.in. sztucznej inteligencji, internecie rzeczy, blockchain i 5G.

01

PCRF dla operatorów mobilnych

Zarządzanie usługami łatwiejsze dzięki SMaCS

Płynnie i efektywnie zarządzaj logiką biznesową usług mobilnych w sieciach 2G/3G/LTE/WiFi/5G dzięki Atende SMaCS (Service Management and Charging System). Zwiększ szybkość time-to-market w zakresie usług abonenckich dzięki unikalnemu połączenie funkcji PCRF (Policy Control) z systemem chargingowym i wewnętrzną bazą profili użytkowników.

Funkcjonalności SMaCS, w tym w zakresie sieci 5G, rozwijane są w oparciu o doświadczenia największych operatorów mobilnych w kraju, korzystających z naszego systemu.

Ręka trzymająca smartfon z tapetą w żywych, kontrastowych kolorach
Ręka trzymająca smartfon z tapetą w żywych, kontrastowych kolorach
02

Zarządzanie siecią w data center

Automatyzacja
i porządek
w konfiguracji sieci

SMaCS OM (SMaCS Order Management) pomoże Ci sprawnie zarządzać zmianami w konfiguracji urządzeń sieciowych w Data Center.

W prosty sposób definiuj usługi, zmieniaj parametry na wielu urządzeniach na raz, a także koordynuj wprowadzanie tych zmian w sieci. Przy pomocy jednego interfejsu twórz zlecenia na konfigurację w całej sieci, dla wszystkich urządzeń i usług sieciowych - zarówno fizycznych, jak i wirtualnych, przy użyciu wspólnego języka modelowania i jednego magazynu danych.

Okulary leżące przez ekranami monitorów, na których widać kody programistyczne
Okulary leżące przez ekranami monitorów, na których widać kody programistyczne
03

Cyfryzacja procesów (blockchain)

Przejdź na model paperless oparty o blockchain

Poznaj elektroniczny trwały nośnik pn. ChainDoc, umożliwiający digitalizację dokumentów publicznych i prywatnych, z którego korzysta już ponad 20 instytucji finansowych w Polsce. ChainDoc opiera się na bezpiecznych i branżowych sieciach blockchain tworzonych przez Atende wspólnie z NASK SA. w ramach prywatnych sieci serwerów, dzięki czemu charakteryzuje się niskim poborem energii.

Komplementarny system ChainRepo pomoże Ci zbudować w pełni cyfrowe archiwum - podstawę nowoczesnych organizacji, którym zależy na wysokiej satysfakcji klientów, przy oszczędności zasobów i kosztów.

Łańcuch symbolizujący technologię blockchain, technologię łańcucha bloków
Łańcuch symbolizujący technologię blockchain, technologię łańcucha bloków
04

System operacyjny czasu rzeczywistego

Phoenix-RTOS dla IoT

Phoenix-RTOS to autorski, skalowalny i otwarty system operacyjny czasu rzeczywistego przeznaczony dla Internetu Rzeczy (IoT). Jednym z pierwszych urządzeń wykorzystujących Phoenix-RTOS był koncentrator danych zintegrowany z licznikiem bilansującym w sieci Energa-Operator. Dziś Phoenix-RTOS wykorzystywany jest w urządzeniach smart grid w Europie i Azji.

Szukasz wydajnego, skalowalnego i modularnego systemu operacyjnego czasu rzeczywistego, dostosowanego do rozwiązań IoT? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: kod źródłowy Phoenix-RTOS dostępny jest na portalu GitHub.  

Inteligentne liczniki energii wykorzystujące system operacyjny czasu rzeczywistego Phoenix-RTOS od Phoenix Systems z Grupy Atende
Inteligentne liczniki energii wykorzystujące system operacyjny czasu rzeczywistego Phoenix-RTOS od Phoenix Systems z Grupy Atende
05

Smart Metering

Rozwijaj OZE dzięki besmart.energy

Zarządzaj lokalnym klastrem energii, spółdzielnią energetyczną czy mikrosiecią w oparciu o dostępną w chmurzę, intuicyjną platformę besmart.energy.

Zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji
i uczenia maszynowego zapewniają predykcję produkcji i zużycia energii, bilansowanie z wykorzystaniem modeli uwzględniających magazynowanie energii i prognozę cen na Towarowej Giełdzie Energii.

Niebieska wiązka energii obrazująca nowoczesne rozwiązania dla energetyki
Niebieska wiązka energii obrazująca nowoczesne rozwiązania dla energetyki
06

Oprogramowanie dla cobotów

besmart.vision do sterowania robotami współpracującymi

Wspieramy rozwój przemysłu 4.0 oraz automatyzację procesów produkcji w oparciu o autorskie oprogramowanie besmart.vision.

Platforma służy do sterowania robotami współpracującymi (cobotami) z zintegrowanym systemem wizyjnym. System wspiera inteligentną analizę otoczenia – pozwala cobotom m.in. na dopasowanie wzorów, lokalizacji obiektów, czy rozpoznawanie kolorów. Dzięki „zatrudnieniu” cobotów z odpowiednim oprogramowaniem przedsiębiorstwa produkcyjne skracają czas procesów i ograniczają koszty.

Cobot, robot współpracujący w kolorze żółtym
Cobot, robot współpracujący w kolorze żółtym
07

Systemy bilingowe SAP

Rozwiązania SAP dostosowane
do Twojej firmy

Rozpoczynasz kompleksowy projekt wdrożeniowy w obszarze migracji i harmonizacji danych, albo integracji i wymiany danych pomiędzy systemami SAP? Typowe rozwiązania SAP nie spełniają do końca Twoich potrzeb i wymagasz dodatkowych funkcjonalności?  

Trafiłeś we właściwe miejsce. Integrujemy systemy SAP z otoczeniem technicznym i biznesowym, w tym z rozwiązaniami innych dostawców oprogramowania. Specjalizujemy się w szczególności w SAP for Utilities, Hybris Billing, SAP CRM oraz Ariba.

Mężczyzna wskazujący na wykres w formie hologramu
Mężczyzna wskazujący na wykres w formie hologramu
08

Elektromobilność

Efektywnie zarządzaj stacjami ładowania

Wybierz eCars - autorskie rozwiązanie udostępniane w chmurze do zarządzania, monitorowania oraz rozliczania pomiędzy wszystkimi użytkownikami systemu ładowania aut elektrycznych. Nasz system dedykowany jest dla przedsiębiorstw zarządzających i dostarczających energię do stacji ładowania, właścicieli infrastruktury terminali ładowania i flot pojazdów elektrycznych.

Rozwiązanie eCars integruje się z SAP.

Samochód elektryczny podłączony do stacji ładowania
Samochód elektryczny podłączony do stacji ładowania
09

Oprogramowanie na zamówienie

Nowoczesna wizytówka Twojej firmy

Podoba Ci się nasza strona? Wybierz software house, który dostarczy Ci najwyższej jakości oprogramowanie internetowe na potrzeby aplikacji oraz serwisów www, bez względu na segment rynku.

Tworzymy szyte na miarę rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w realizacji interaktywnych narzędzi do analizy i wizualizacji danych.

Stanowisko pracy projektanta, programisty z trzema ekranami na których widoczne są projekty stron www, projekty graficzne
Stanowisko pracy projektanta, programisty z trzema ekranami na których widoczne są projekty stron www, projekty graficzne
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Della
Logo Microsoft
Logo VMware
Logo Fortinet
Logo Infoblox