Atende starter

Zaprogramuj swoją karierę w Atende!

Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem uczelni (do 2 lat po ukończeniu studiów)? Płatny program stażowy – Atende STARter dedykowany jest właśnie dla Ciebie. Już dziś rozpocznij swoją zawodową przygodę w czołowej grupie kapitałowej w branży IT w Polsce i skorzystaj z doświadczenia i wiedzy pasjonatów nowoczesnych technologii.

Poszukujemy osób pełnych energii, pasji, ale także otwartych na rozwój i dzielnie się wiedzą czy pomysłami. Cenimy sobie osoby, które są otwarte na nowe doświadczenia, nie boją się wyzwań oraz mają głowę pełną pomysłów – zarówno technologicznych, jak i integrujących czy niosących pomoc innym.

Sam zaprojektuj swój staż – wybierz jeden lub dwa obszary jakie Cię interesują i dołącz kolejno do wybranych zespołów. Działy w których możesz się u nas rozwinąć to: Cyberbezpieczeństwo, Administracja IT, Cloud, Blockchain, Software Development, Inżynieria Sieci, HR, Marketing czy Strategia Biznesowa i Inwestorska.

0
twój stażtrwa od 2 do 5 miesięcy

Staż trwa od 2 do 5 miesięcy, minimum 20 godzin w tygodniu (pracujemy w godzinach 9-17 i w tych przedziałach godzinowych dopasujemy grafik do Twojej dostępności).

W zależności jakie obszary wybierzesz, zaproponujemy Ci odpowiedni program dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości.

0
twój stażminimum 20 godzin w tygodniu

Całość programu odbędzie się w naszym warszawskim biurze na placu Konesera. Dołącz do naszego zespołu i poznaj wspaniałą atmosferę panującą w naszym biurze.

Jeśli Twoją pasją są nowe technologie, chcesz współtworzyć nowe rozwiązania, masz innowatorskie pomysły, które chciałbyś zrealizować, to nasz program jest właśnie dla Ciebie!