Telekomunikacja

Jako jedna z nielicznych firm na rynku znamy sektor telekomunikacyjny od podstaw, a integracja systemów teleinformatycznych dla operatorów to kluczowy obszar naszej działalności biznesowej

Atende od początku uczestniczyło w transformacji polskiego rynku telekomunikacji mobilnej z sieci zorientowanej na połączenia głosowe do sieci zorientowanej na transmisję danych. Wspierając polskich operatorów sieci mobilnych w dokonaniu tej transformacji (budując dla nich sieć rdzeniową EPC - Evolved Packet Core) oraz dostarczając własne rozwiązania. Naszymi klientami są wszyscy operatorzy mobilni w Polsce, nie tylko w obszarze integracji seciowej ale także systemów IT, infrastruktury centrów danych i bezpieczeństwa ICT.


Jesteśmy gotowi na wsparcie Twojej organizacji w rewolucji związanej z nadejściem sieci mobilnej piątej generacji - 5G. Budujemy rozwiązania z uwzględnieniem specyficznych potrzeb sektora telekomunikacyjnego w zakresie zarządzania użytkownikami, jakości usług, monitorowania sieci i rozliczania usług.

Dlaczego Atende?

Unikalne doświadczenie integratorskie w zakresie urządzeń i sieci Cisco oraz największa liczba wdrożeń

Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Marek Rżanek

Dyrektor Działu Sprzedaży Sektor Telekomunikacja

telekomunikacja@atende.pl

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Dell Technologies
Logo Microsoft
Logo VMware
Logo Fortinet
Logo Infoblox