Grupa Kapitałowa Atende

Atende to jedna z czołowych grup kapitałowych
w branży IT w Polsce

Atende to jedna z czołowych grup kapitałowych w branży IT w Polsce.

30 lat temu
podłączyliśmy pierwsze polskie firmy do Internetu, a dziś wspieramy klientów w cyfrowej transformacji w oparciu o innowacyjne portfolio usług, oprogramowania oraz rozwiązań infrastrukturalnych.

Specjalizujemy się w realizacji technologicznie złożonych projektów integracji teleinformatycznej, łącząc ofertę światowej klasy dostawców i własnych usług. Projektujemy i budujemy nowoczesne sieci komputerowe i centra danych, dbając o najwyższe standardy cyberbezpieczeństwa. Odegraliśmy kluczową rolę w transformacji telekomunikacyjnej w Polsce, jaką była przemiana transmisji z głosu na dane, a następnie rozwój sieci 3G i 4G. Dzisiaj wspieramy klientów w przygotowaniu do nadchodzącej rewolucji 5G. Klienci cenią nas za unikalne kompetencje w obszarze realizacji skomplikowanych projektów, migracji do chmury oraz digitalizacji trwałego nośnika.

Jako Grupa Kapitałowa konsolidująca siedem spółek oferujemy innowacyjny software, który wspiera dynamiczny rozwój przedsiębiorstw. Integrujemy oprogramowanie od czołowych światowych dostawców (m.in. SAP, Microsoft, Netscout, Cisco) a także autorskie rozwiązania programistyczne oparte na innowacyjnych technologiach: sztucznej inteligencji, internecie rzeczy, blockchain i 5G.

Świadczymy zaawansowane usługi integracji, ochrony, obsługi i serwisu infrastruktury ICT, a także wsparcia IT dla użytkowników końcowych. Jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku oferujemy własny system operacyjny czasu rzeczywistego (Phoenix-RTOS), projektujemy dedykowane układy scalone i urządzenia przemysłu 4.0.

Dlaczego warto z nami współpracować

Wieloletnie doświadczenie na rynku - wybrane projekty
Kompetencje i współpraca w kluczowych obszarach
Mocne fundamenty
Poznaj bliżej nasze spółki z grupy
Atende Industries
A2
OmniChip
Phoenix Systems
Dowiedz się więcej o Grupie Kapitałowej Atende

Atende to nowoczesne przedsiębiorstwo, które stale ewoluuje i dostosowuje swoje usługi do potrzeb rynkowych oraz wymagań naszych klientów. Jako Grupa Kapitałowa realizujemy 1000 pomysłów rocznie i posiadamy bazę ponad 1800 zadowolonych klientów. Najważniejsze Case Study od największych klientów na rynku znajdziesz w naszej prezentacji. Sprawdź, które firmy zdecydowały się wybrać Atende na swojego partnera technologicznego.

https://images.prismic.io/atende-website/fe7a770e-68cd-4f9b-9fa1-38b1e9b62038_Atende_Koneser-23.jpg?auto=compress,format

Prezentacja Grupy Atende