Cyberbezpieczeństwo

Tworzymy i utrzymujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo IT dla najbardziej wymagających klientów w sektorze obronnym, telekomunikacji, energetyki oraz finansów

Wykrywaj zagrożenia, zapewnij szeroką analizę danych i skuteczną ochronę, począwszy od ruchu w sieci, po stacje i urządzenia końcowe. Oferujemy usługi security w wybranych przez Ciebie obszarach: audyt bezpieczeństwa ICT, konsultacje technologiczne, wdrożenie, monitoring i utrzymanie w trybie 24/7/365.

Nasi inżynierowie mają unikalne w Polsce kompetencje w realizacji projektów w przedsiębiorstwach i instytucjach legitymując się najważniejszymi certyfikatami branżowymi (m.in. CEH, CISA, CCNA) oraz posiadając poświadczenia dostępu do informacji niejawnych o najwyższych klauzulach.

01

Bezpieczeństwo jako usługa

Unikaj ataków sieciowych dzięki Security Suite

Atende Security Suite to bezpieczeństwo jako usługa świadczona w chmurze, odciążająca wewnętrzne zespoły IT i obniżająca TCO.

Zbieramy i analizujemy informacje, aby skutecznie zapobiegać incydentom bezpieczeństwa. Wspieramy ciągły proces udoskonalania ochrony Twoich firmowych zasobów.

02

Zarządzanie bezpieczeństwem

SIEM i SOAR: inteligentna analiza security

SIEM to system do zarządzania bezpieczeństwem, który gromadzi i koreluje informacje o logach i zdarzeniach. Podstawowym zadaniem SIEM jest agregowanie danych z wielu źródeł, identyfikowanie odstępstw od normy i podejmowanie odpowiednich działań.

Systemy te ewoluowały w kierunku analizy zachowań użytkowników, analizy poziomu ryzyka i bezpieczeństwa systemów oraz automatyzacji i orkiestracji na poziomie odpowiedzi na zdarzenia bezpieczeństwa: tzw. SOAR. Oferujemy rozwiązania SIEM firm IBM oraz Splunk. 

03

Bezpieczeństwo sieci

Zadbaj o warstwy zabezpieczeń w sieci i na jej brzegu

Coraz bardziej złożona i rozproszona architektura sieci powoduje, że hakerzy częściej odnajdują i wykorzystują luki w zabezpieczeniach.

Dla skutecznego odparcia ataku intruzów w architekturze bezpieczeństwa nie może zabraknąć nie tylko zapór sieciowych, ale także systemów IPS, IDS, antyDDoS i ochrony DNS.

Kod binarny, ciąg liczb symbolizujące rozporoszoną architekturę sieci
Kod binarny, ciąg liczb symbolizujące rozporoszoną architekturę sieci
04

Bezpieczeństwo punktów końcowych

Wykrywaj i reaguj na zagrożenia na styku z Internetem

Każde urządzenie podłączone do Internetu tworzy potencjalny punkt wejścia dla atakującego i może stanowić źródło incydentów bezpieczeństwa. Ochrona punktów końcowych odnosi się do wszystkich tych urządzeń: serwerów, komputerów oraz urządzeń mobilnych.

Tradycyjna ochrona antywirusowa jest już dzisiaj niewystarczająca, a odpowiedzią na potrzeby klientów stała się technologia EDR (Endpoint Detection and Response), wykrywająca zagrożenia oraz inicjująca odpowiednią reakcję. Atende oferuje rozwiązania EDR firm Trend Micro, Cisco oraz Cynet.

Telefon komórkowy z kłódką na ekranie symbolizującą bezpieczeństwo punktów końcowych
Telefon komórkowy z kłódką na ekranie symbolizującą bezpieczeństwo punktów końcowych
05

Ochrona poczty elektronicznej

Zablokuj phishing i spam

Phishing to metoda oszustwa, w której cyberprzestępca podszywając się pod inną osobę lub instytucję próbuje nakłonić ofiarę do określonych działań w celu wyłudzenia poufnych informacji lub zainfekowania komputera szkodliwym oprogramowaniem. Świadomość użytkowników o zagrożeniach i skutkach phishingu oraz ich wiedza na temat rozpoznawania fałszywych e-maili stanowi pierwszą, a czasami jedyną barierę, którą przestępcy muszą pokonać.

Nie warto czekać na skuteczny atak – w szybkim ustaleniu „najsłabszego ogniwa” bezpieczeństwa Twojej organizacji pomogą oferowane przez nas narzędzia.

Ręka na klawiaturze wykonująca działania związane z phishingiem
Ręka na klawiaturze wykonująca działania związane z phishingiem
06

Bezpieczeństwo IoT

Security by design dla Internetu Rzeczy

Chronimy urządzenia i sieci w internecie rzeczy (IoT), zasilanym przez sztuczną inteligencję, 5G i Big Data. Dbamy o bezpieczne powiązanie i komunikację pomiędzy urządzeniami podłączonymi do sieciowych zasobów.

Abstrakcyjne przedstawienie bezpieczeństwa Internetu Rzeczy, sieć połączonych ze sobą laserów
Abstrakcyjne przedstawienie bezpieczeństwa Internetu Rzeczy, sieć połączonych ze sobą laserów
07

Bezpieczeństwo danych

Wybierz zaufanego partnera do ochrony danych

Bezpieczeństwo danych odnosi się do procesu ochrony danych przed nieautoryzowanym dostępem oraz ich uszkodzeniem w całym cyklu życia. Kluczowe zabezpieczenia obejmują m.in. szyfrowanie danych, tokenizację, anonimizację, ochronę przed wyciekiem danych. Z kolei zarządzanie procesem tworzenia kopii zapasowych wymaga dobrej organizacji i jest skomplikowanym procesem - warto powierzyć go firmom mającym doświadczenie w zakresie tworzenia polityk bezpieczeństwa.

Skorzystaj z profesjonalnego audytu bezpieczeństwa oraz wsparcia w doborze i wdrożeniu najlepszych rozwiązań technologicznych.

Zaszyfrowany odcisk palca, odnosi się do konieczności zabezpieczania danych
Zaszyfrowany odcisk palca, odnosi się do konieczności zabezpieczania danych
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Jakub Jagielak

Lider Technologiczny Security

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Dell Technologies
Logo Microsoft
Logo VMWare
Logo Fortinet
Logo Infoblox