Integracja IT

30 lat doświadczenia w integracji IT

Już od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym integratorem IT na polskim rynku. Naszym klientom oferujemy wachlarz produktów i usług obejmujących zarówno ofertę światowych dostawców technologii, jak i rozwiązania autorskie. Specjalizujemy się w integracji teleinformatycznej, budujemy najnowocześniejsze sieci komputerowe i centra danych oraz tworzymy optymalne cyfrowe miejsca pracy, czyli tzw. digital workplace.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego Klienta, wiedza, unikalne kompetencje naszych inżynierów oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze integracji IT.

01

Integracja sieciowa

Postaw na doświadczenie i kompetencje

Specjalizujemy się w trudnych i technologicznie złożonych projektach z obszaru integracji sieciowej. Odegraliśmy kluczową rolę w transformacji telekomunikacyjnej w Polsce, jaką była przemiana transmisji z głosu na dane, a następnie rozwój sieci 3G, 4G. Już dzisiaj wdrażamy rozwiązania Cisco 5G NSA oraz 5G SA.

Poznaj bliżej nasze kompetencje i doświadczenie w budowie sieci korporacyjnych, operatorskich, Data Center, kampusowych i WAN. Szukasz profesjonalnego wsparcia w administrowaniu i zarządzaniu siecią? Skorzystaj z usługi Atende Managed Network Services i ciesz się sprawnie działającymi sieciami informatycznymi i ciągłością działania biznesu.

Połączone ze sobą sieci i światłowody obrazujące integrację sieciową
Połączone ze sobą sieci i światłowody obrazujące integrację sieciową
02

Integracja systemów IT

Zapewnij najwyższą możliwą wydajność i niezawodność

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia przy projektowaniu i budowie infrastruktury informatycznej w swojej firmie i ciesz się najwyższym poziomem wydajności i bezpieczeństwa.

Posiadamy doświadczenie w obszarze wirtualizacji, dzięki której możesz efektywniej wykorzystać posiadane zasoby oraz infrastrukturze konwergentnej i hiperkonwergentnej, która poprawia skalowalność i wydajność infrastruktury IT. Pomożemy Ci w doborze zasobów dyskowych o odpowiedniej wydajności, poziomie bezpieczeństwa i koszcie, tworzeniu kopii zapasowych oraz w zarządzaniu ciągłością działania Twojej firmy.

Abstrakcyjne przedstawienie integracji systemów IT z kodem binarnym w tle
Abstrakcyjne przedstawienie integracji systemów IT z kodem binarnym w tle
03

Infrastruktura techniczna Data Center

Wybierz wsparcie wiodącego integratora infrastruktury IT

Wybierz solidnego partnera przy budowie i wyposażaniu profesjonalnego centrum danych. Nasza wieloletnia obecność na rynku, liczne referencje, ugruntowane relacje z producentami rozwiązań technicznych dla centrów danych, gwarantują, że Atende jest rzetelnym partnerem, który proaktywnie podchodzi do współpracy oraz zagadnień realizacyjnych.

Wyeliminuj ryzyko strat finansowych i wizerunkowych związanych z nieplanowanymi przestojami z uwagi na brak czy nieprawidłową jakość zasilania. Skorzystaj z naszego doświadczenia w obszarze systemów zasilania gwarantowanego oraz kompleksowych instalacji niskoprądowych.

Centrum danych, serwerownia, w której przechowywana jest infrastruktura informatyczna: serwery, systemy przechowywania danych
Centrum danych, serwerownia, w której przechowywana jest infrastruktura informatyczna: serwery, systemy przechowywania danych
04

Digital workplace

Zwiększ konkurencyjność i elastyczność swojej firmy

Zapewnij pracownikom dostęp do odpowiednich narzędzi, które umożliwią wykonywanie pracy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Postaw na elastyczność i nowoczesność przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w wyborze odpowiednich narzędzi umożliwiających komunikację, wymianę plików i  informacji oraz nowoczesnych i intuicyjnych urządzeń wideo komunikacyjnych do sal konferencyjnych czy małych przestrzeni biurowych. Proponujemy zestaw usług, które pozwalają na błyskawiczne uruchomienie bezpiecznej pracy zdalnej na każdym urządzeniu dla pracowników Twojej organizacji.

Telefon wykorzystywany przez kobietę do udziału w widekonferencji, spotkaniu, z zainstalowanym systemem do wideokonferencji
Telefon wykorzystywany przez kobietę do udziału w widekonferencji, spotkaniu, z zainstalowanym systemem do wideokonferencji
Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn

Dobieramy technologie
do Twoich potrzeb

Logo Cisco
Logo Dell Technologies
Logo Microsoft
Logo Vmware
Logo Fortinet
Logo Infoblox