Nowe umowy w sektorze energetyki o wartości ponad 10 mln zł

2/9/2023

W ostatnim tygodniu Atende zawarło trzy nowe umowy w sektorze energetycznym na realizację projektów integratorskich o wartości ponad 10 mln zł brutto. Przedmiotem umów jest dostarczenie najwyższej klasy rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa opartych o technologie Cisco.

Nowe kontrakty dotyczą strategicznych klientów z sektora energetyki – jednego z naszych kluczowych segmentów, w którym w 2022 roku dokonaliśmy szerokich zmian na poziomie handlowym , a dzisiaj widzimy tego efekty. W przypadku ostatnich umów szczególnie cieszy wzrost zainteresowania klientów z branż często postrzeganych jako „tradycyjne” tak nowoczesnymi rozwiązaniami jak chociażby Cisco DNA. Ta otwarta, skalowalna i programowalna architektura sieciowa doskonale sprawdza się jako narzędzie do przyspieszania i upraszczania cyfrowych operacji najbardziej wymagających technologicznie przedsiębiorstw – mówi Gabriel Grudzień, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pionie Integracji Atende.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie. Udział w strategicznych projektach wspomagających cyfrową transformację sektora energetycznego to dla nas szczególny powód do dumy. Jest to nasz biznesowy priorytet i jeden z filarów planowanego rozwoju Atende w kolejnych latach  – mówi Mariusz Stusiński, wiceprezes zarządu Atende.

Sprawdź nasze rozwiązania dla sektora energetycznego: atende.pl/energetyka