Atende Security Forum
bezpłatna konferencja o cyberbezpieczeństwie

Jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo IT w swojej firmie, ale nie posiadasz dedykowanego zespołu do spraw cyberbezpieczeństwa? Chcesz dowiedzieć się jak chronić się przed najnowszymi atakami phishingowymi oraz ransomware? A może po prostu poszukujesz wiedzy o najnowszych rozwiązaniach, które pozwolą chronić Twoje dane i systemy?

W 2021 roku CERT Polska zarejestrował ok. 30 000 incydentów cyberbezpieczeństwa w naszym kraju. Coraz częstsze stają się ataki Ransomware as a Service. Taki atak kosztuje polską firmę średnio 1,5 mln zł. Tego typu statystyki przypominają, jak ważne jest zapewnienie skutecznej cyberochrony organizacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji Atende Security Forum, która odbędzie się już 4 października 2022 roku w Browarach Warszawskich. Uczestnicy dowiedzą się m.in. na czym polega triada widoczności Gartnera i dlaczego powinna być podstawą cyberbezpieczeństwa w każdej firmie. W trakcie wydarzenia, w oparciu o praktyczne przykłady z różnych sektorów rynku będzie można m.in. zorientować się jak wykorzystać SIEM i SOAR do wzmocnienia cyberbezpieczeństwa, poznać istotę działania systemów NDR oraz ich znaczenie dla bezpieczeństwa organizacji, różnice pomiędzy antywirusem a systemem EDR. Będzie także o bezpieczeństwie chmury oraz o tym czy usługa Security as a Service może opłacać się bardziej od własnego SOC?

Wśród prelegentów wydarzenia są eksperci do spraw cyberbezpieczeństwa z Atende oraz partnerów wydarzenia: IBM, CrowdStrike oraz Infoblox. Przygotowaliśmy również wystąpienie gościa specjalnego - Adama Heartle z Zaufanej Trzeciej Strony.

Nie zwlekaj! Już dziś sprawdź agendę i zarezerwuj swoje miejsce na Atende Security Forum - Link do rejestracji