Cryptomage

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, zarówno pod względem technologicznym, jak i merytorycznym. Działa na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz Ameryki Północnej. Jest częścią klastra #CyberMadeInPoland. Flagowym produktem Cryptomage jest Cryptomage Cyber Eye™, sonda sieciowa klasy NDR.

CRYPTOMAGE, SONDA CYBER EYE
Sonda wykrywająca anomalie i ataki sieciowe Cryptomage Cyber Eye™

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, zarówno pod względem technologicznym, jak i merytorycznym. Działa na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz Ameryki Północnej. Jest częścią klastra #CyberMadeInPoland.

Podczas gdy większość rozwiązań bezpieczeństwa koncentruje się wyłącznie na zachowaniach użytkowników i urządzeń, Cryptomage Cyber Eye™– sonda sieciowa klasy Network Detection and Response – oferuje niespotykane podejście do niskopoziomowej, głębokiejanalizy ruchu sieciowego, stanów i zachowania protokołów sieciowych i analizy zachowań poszczególnych urządzeń w sieci. Sonda została rozbudowana o zaawansowane funkcje i autorskie algorytmy sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML)

Dzięki unikatowej wiedzy na temat ruchu sieciowego, możliwa jest zaawansowana analiza protokołów sieciowych, sposobu komunikacji urządzeń i użytkowników. Celem analizy jest m.in. wykrywanie i zapobieganie ukrytej komunikacji sieciowej, na przykład gdy protokół TCP/IP został celowo zmodyfikowany w celu umożliwienia komunikacji command and control z botnetami.

Cryptomage Cyber Eye™ błyskawicznie integruje się i bezproblemowo współdziała z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa, aby usprawnić wykrywanie zagrożeń. Dzięki temu nasi klienci mogą połączyć wyjątkowe możliwości analizy sieci, oferowane przez sondę Cryptomage Cyber Eye™, z możliwościami innych narzędzi bezpieczeństwa, i tym samym osiągnąć jeszcze wyższy poziom wykrywania zagrożeń.

rozwiązania
i produkty
Sonda Cryptomage Cyber Eye™

Urządzenie zapewnia wykrywanie i prognozowanie anomalii w ruchu sieciowym w czasie rzeczywistym. Jego działanie oparte jest na analizie ruch sieciowego, protokołów, uczeniu maszynowym oraz algorytmach sztucznej inteligencji. W rezultacie, organizacje mogą identyfikować, monitorować, segregować transakcje, połączenia i potencjalne złośliwe zdarzenia. Sonda Cryptomage Cyber Eye™ zapewnia zespołom ds. bezpieczeństwa większe poczucie ochrony, automatyzację procesów w celu wykrywania i zapobiegania zagrożeniom, co pozwala im efektywnie zarządzać czasem i zasobami. Cryptomage Cyber Eye™ to dedykowane urządzenie sieciowe, którego sercem jest autorski układ sztucznej inteligencji oparty na technologii Intel® FPGA.

zarząd firmy
Miłosz Smolarczyk

Co-founder & CEO

prof. Krzysztof Szczypiorski

Co-founder & Chief Scientist

Jakub Pawluk

Co-founder & CEO

Cryptomage

ul.Borowska 283b, 50-556 Wrocław

Tel. +48 717 575 569

Email [email protected]

spółki Grupy
Atende Industries
A2 Customer Care
OmniChip
Phoenix Systems