Trust IT

Twój pracownik pod stałą opieką IT

OPIEKA IT, OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM
Strefa IT pod okiem profesjonalistów

Główny powód, dla którego warto skorzystać z usług outsourcingu IT to oszczędności. Trudno mówić dzisiaj o dobrze funkcjonującej firmie, jeśli jej IT nie działa poprawnie, a zbudowanie odpowiednich kompetencji w wewnętrznym zespole IT jest często trudne i kosztowne. TrustIT wychodzi na przeciw tym wyzwaniom, oferując profesjonalną opiekę zarówno nad stanowiskami pracy, jak i serwerami, macierzami oraz całą siecią.

Poznaj korzyści zdalnej i bezpośredniej administracji systemami informatycznymi w trybie 24/7/365. Bez względu na to gdzie zlokalizowane jest Twoje biuro możesz skorzystać z naszych wygodnych i bezpiecznych, zdalnych usług helpdesk dla użytkowników. Oferujemy także serwis IT w Łodzi, Warszawie, Katowicach i Gliwicach.

Czy pracujesz w małym czy dużym przedsiębiorstwie, pomożemy Ci w obszarze planowania, projektowania i realizacji działań informatycznych. Powierzenie nam opieki nad Twoimi zasobami informatycznymi pomoże zapobiec awariom informatycznym w Twojej firmie, skróci czas potrzebny na usunięcie usterek i zapewni płynniejszą pracę użytkowników wewnętrznych systemów.

rozwiązania
i produkty
Codzienne wsparcie w strefie IT

W TrustIT oferujemy codzienne wsparcie informatyczne poprzez dedykowany helpdesk, udzielający natychmiastowej pomocy zdalnej, gdy wystąpią problemy z działaniem urządzeń lub programów. Projektujemy sieci informatyczne, zajmujemy się obsługą urządzeń z nimi powiązanych, a także integrujemy sieci lokalne danej firmy, tworząc globalne powiązania. Zajmujemy się obsługą serwerów, oferując zarówno ich konfigurację, jak i administrację. Administrujemy serwerem MS Exchange, dbając o bezpieczeństwo danych zgromadzonych na poczcie firmowej oraz o poprawną konfigurację skrzynek. Integrujemy oprogramowanie, aplikacje i aparaty w ramach obsługi telefonii IP, usprawniając działanie każdego Call Center. Jednocześnie dbamy, by świadczone przez nas usługi były wykonywane sprawnie, a podejmowane działania przynosiły naszym klientom realne korzyści. Sprawdź naszą ofertę!

zarząd firmy
Trust IT sp. z o.o.

ul. Wróblewskiego 18/103, 93-578 Łódź

Tel. +48 42 280 11 00

Email [email protected]

spółki z Grupy
Atende Industries
A2 Customer Care
OmniChip
Phoenix Systems