Trust IT

Twój pracownik pod stałą opieką IT

OPIEKA IT, OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM
Strefa IT pod okiem profesjonalistów

Główny powód, dla którego warto skorzystać z usług outsourcingu IT to oszczędności. Trudno mówić dzisiaj o dobrze funkcjonującej firmie, jeśli jej IT nie działa poprawnie, a zbudowanie odpowiednich kompetencji w wewnętrznym zespole IT jest często trudne i kosztowne. TrustIT wychodzi na przeciw tym wyzwaniom, oferując profesjonalną opiekę zarówno nad stanowiskami pracy, jak i serwerami, macierzami oraz całą siecią.

Poznaj korzyści zdalnej i bezpośredniej administracji systemami informatycznymi w trybie 24/7/365. Bez względu na to gdzie zlokalizowane jest Twoje biuro możesz skorzystać z naszych wygodnych i bezpiecznych, zdalnych usług helpdesk dla użytkowników. Oferujemy także serwis IT w Łodzi, Warszawie, Katowicach i Gliwicach.

Czy pracujesz w małym czy dużym przedsiębiorstwie, pomożemy Ci w obszarze planowania, projektowania i realizacji działań informatycznych. Powierzenie nam opieki nad Twoimi zasobami informatycznymi pomoże zapobiec awariom informatycznym w Twojej firmie, skróci czas potrzebny na usunięcie usterek i zapewni płynniejszą pracę użytkowników wewnętrznych systemów.

rozwiązania
i produkty
Codzienne wsparcie w strefie IT

W TrustIT oferujemy codzienne wsparcie informatyczne poprzez dedykowany helpdesk, udzielający natychmiastowej pomocy zdalnej, gdy wystąpią problemy z działaniem urządzeń lub programów. Projektujemy sieci informatyczne, zajmujemy się obsługą urządzeń z nimi powiązanych, a także integrujemy sieci lokalne danej firmy, tworząc globalne powiązania. Zajmujemy się obsługą serwerów, oferując zarówno ich konfigurację, jak i administrację. Administrujemy serwerem MS Exchange, dbając o bezpieczeństwo danych zgromadzonych na poczcie firmowej oraz o poprawną konfigurację skrzynek. Integrujemy oprogramowanie, aplikacje i aparaty w ramach obsługi telefonii IP, usprawniając działanie każdego Call Center. Jednocześnie dbamy, by świadczone przez nas usługi były wykonywane sprawnie, a podejmowane działania przynosiły naszym klientom realne korzyści. Sprawdź naszą ofertę!

zarząd firmy
Michał Połowiński, Prezes Zarządu Trust IT
Michał Połowiński

Prezes Zarządu

Michał Mendakiewicz, Prezes Zarządu Trust IT
Michał Mendakiewicz

Wiceprezes zarządu

Trust IT sp. z o.o.

ul. Wróblewskiego 18/103, 93-578 Łódź

Tel. +48 42 280 11 00

Email [email protected]

spółki z Grupy
Atende Industries
A2 Customer Care
OmniChip
Phoenix Systems