A2 Customer Care

Skorzystaj z kompleksowego wdrożenia systemów klasy ERP

SAP Hybris Billing, SAP, SAP for Utilities, eMobility
Łączą nas ludzie i pasja do nowoczesnych rozwiązań

Już ponad 200 mln użytkowników chmury w 180 krajach korzysta z rozwiązań SAP - światowego lidera oprogramowania dla biznesu. Jeśli w Twojej firmie chciałbyś korzystać z zalet rozwiązań SAP ale potrzebujesz je wdrożyć w taki sposób, aby sprostały wszystkim Twoim oczekiwaniom, trafiłeś w dobre ręce. Pomoże Ci spółka A2 Customer Care, rozwijająca te systemy u najbardziej wymagających klientów w Polsce.

A2 Customer Care (A2CC) zajmuje się kompleksowym wdrożeniem rozwiązań w zakresie obsługi klienta oraz systemów klasy ERP. Celem spółki jest realizacja zadań z zakresu konsultingu, wdrażania oraz rozwijania produktów IT usprawniających zarządzanie biznesem klientów w oparciu o zaawansowane oprogramowanie.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach „Customer Care”, w szczególności w realizacji kompleksowych projektów i wdrożeń, migracji i harmonizacji danych, integracji i wymiany danych pomiędzy innowacyjnymi systemami SAP. Integrujemy systemy SAP z otoczeniem technicznym i biznesowym przedsiębiorstwa również z rozwiązaniami i produktami innych dostawców oprogramowania.

Rozwijamy także autorskie rozwiązanie eCars, udostępniane w chmurze, dla przedsiębiorstw zarządzających i dostarczających energię do stacji ładowania samochodów elektrycznych.

rozwiązania
i produkty
rozwiązania SAP

Specjalizujemy się w systemach SAP for Utilities, SAP Hybris Billing (fakturowanie i rozliczanie usług i produktów nieopomiarowanych), SAP CRM, w tym SAP CRM for Utilities, oraz Ariba. Dla sprzedawców średniej wielkości A2CC dostarcza rozwiązania billingowe w chmurze obliczeniowej.

eCars

System eCars to oprogramowanie do zarządzania stacjami ładowania samochodów elektrycznych i pobierania opłat za ładowanie. Dobry punkt startowy dla szerokiego wyjścia na rynek stanowi fakt, że rozwiązanie znalazło do tej pory zastosowanie w pilotowym wdrożeniu w Warszawie, oraz na stacjach benzynowych jednego ze znaczących dostawców paliw.

Korzystając z eCars otrzymasz przejrzysty i funkcjonalny panel użytkownika w chmurze z możliwością:
- zarządzania użytkownikami systemu, pojazdami, terminalami ładowania np. w zakresie ich rezerwacji
- dodania modułów wizualizacji, raportowania i statystyk, rozliczeń (integracja z SAP for Utilities, SAP Hybris Billing)

zarząd firmy
Krzysztof Biezmienow, Prezes Zarządu A2 Customer Care
Krzysztof Biezmienow

Prezes Zarządu

A2 Customer Care sp. z o.o.

ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław

Tel. + 48 71 333 69 13

Email [email protected]

spółki z Grupy
Atende Industries
A2 Customer Care
OmniChip
Phoenix Systems