Zmiana w zarządzie Atende Industries – Mariusz Stusiński przekazuje stanowisko Dominikowi Bocheńskiemu.

5/7/2024

Mariusz Stusiński, z dniem 30 kwietnia odchodzi z zarządu spółki Atende Industries i przekazuje stanowisko wiceprezesa zarządu Dominikowi Bocheńskiemu. Decyzja wynika z objęcia przez Mariusza Stusińskiego stanowiska prezesa zarządu Atende S.A.

Dominik Bocheński od początku swojej kariery zawodowej związany jest z Grupą Kapitałową Atende, przez ostatnie 12 lat obejmował różnorodne stanowiska, począwszy od kierownika projektów i zespołów, aż po dyrektora w Dziale Rozwiązań Smart Grid aktywnie angażując się w kwestie organizacyjne i operacyjne w Atende Industries. Bogate doświadczenie oraz zaangażowanie w rozwój technologiczny spółki sprawiają, że jest znakomitym kandydatem do objęcia tej roli. Nowy skład zarządu, w którym stanowisko prezesa zarządu od początku powstania spółki piastuje Paweł Pisarczyk, będzie realizował dotychczasową strategię rozwoju Atende Industries. Jesteśmy przekonani, że nowy zarząd spółki Atende Industries będzie kontynuował sukcesy i rozwój spółki oraz przyczyni się do osiągnięcia ambitnych celów biznesowych.

Atende Industries skupia się na rozwoju platform chmurowych dla Przemysłu 4.0, przyczyniając się aktywnie do transformacji wielu sektorów przemysłu, zwłaszcza nowoczesnej energetyki (Smart Grid). Firma powstała w wyniku wydzielenia w 2020 roku zorganizowanej części przedsiębiorstwa z Atende Software.