Z dumą wspieramy Wielką Orkestrę Światecznej Pomocy!

Z roku na rok rośnie liczba osób, które angażują się w działania Fundacji. Coraz więcej z tych osób szuka informacji na stronach WOŚP, a kwota przekazana przez darczyńców poprzez internet dorównuje sumie datków zbieranych do puszek.

Już po raz kolejny za krytyczną rolę związaną z zapewnieniem sprawnie działających systemów informatycznych do przeprowadzenia Finału odpowiada Atende. Dostarczamy usługę Atende Business Cloud i koordynujemy wszystkie działania IT na zasadach pro publico bono.


Co konkretnie robimy na rzecz Fundacji?

 

Cloud Computing

WOSP.ORG.PL W CHMURZE ATENDE

Gwarantujemy gotowość do płynnej obsługi darczyńców oraz ok. miliona unikalnych użytkowników strony WOŚP w dniu Finału. Zapewniamy bezawaryjne działanie w oparciu o hosting serwisu na własnej, wysokowydajnej infrastrukturze w modelu chmurowym. Usługa Atende Business Cloud gwarantuje ciągłość działania m.in. dzięki wysokiej elastyczności, która zapewnia odpowiednią liczbę zasobów serwerowych w czasie rzeczywistym. Pozwala to z wyprzedzeniem reagować na skokowe wzrosty obciążenia serwisów, np. podczas kulminacyjnej licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, czyli Złotych Serduszek WOŚP.

Dowiedz się więcej – pobierz case study

Integracja Sieciowa

BEZPIECZEŃSTWO 

Stoimy na straży bezpieczeństwa sieci i systemów IT w wirtualnym biurze WOŚP podczas Finału w Warszawie. Środowisko objęte jest skuteczną ochroną dzięki urządzeniom dostarczanym przez Veracomp, w tym rozwiązaniom Next Generation Firewall. Ruch sieciowy jest szyfrowany, wykorzystujemy także dedykowany system Anty-DDoS, oraz system wykrywania i zapobiegania włamaniom. Wszystkie zdarzenia występujące w infrastrukturze podlegają ciągłemu logowaniu i analizie. Monitorowanych jest ponad 1500 różnych parametrów, mających wpływ na dostępność serwisów WOŚP.

Integracja Sieciowa

WIRTUALNE BIURO W MIASTECZKU WOŚP

Tworzymy i zarządzamy wirtualnym biurem WOŚP w lokalizacji Finału w Warszawie. Podstawą jest budowa lokalnej i rozległej sieci komputerowej z wykorzystaniem okablowania strukturalnego zapewnionego przez firmę Airtel. Dzięki łączom dostarczanym Fundacji WOŚP przez operatora Atman zapewniamy niezawodny dostęp do Internetu dla wszystkich wolontariuszy, pracowników i organizacji współpracujących z WOŚP w dniu Finału.

Cloud Computing

WIDEOTELEFONIA DO ROZMÓW Z DARCZYŃCAMI

W dniu Finału każdy darczyńca może odbyć wideorozmowę z konsultantem WOŚP poprzez swoją przeglądarkę internetową i poczuć wyjątkową atmosferę panującą w studio! Wystarczy wejść na stronę  https://video.atende.pl/call/wosp-licytacje.  To wszystko dzięki wideotelefonom IP Cisco z zestawami słuchawkowymi firmy Jabra. Dbamy również o bezpieczeństwo darczyńców – każda rozmowa może być zweryfikowana dzięki systemowi nagrywania ZOOM CallREC firmy Eleveo (dawniej ZOOM International).

Integracja Sieciowa

OBSŁUGA IT 360

Koordynujemy wszystkie działania firm zaangażowanych w przygotowanie Finału WOŚP od strony informatycznej. Zespoły inżynierów Atende intensywnie pracują w miasteczku WOŚP w Warszawie już na tydzień przed Finałem, zapewniając wszystkim pracownikom i wolontariuszom wsparcie oraz usługi IT na najwyższym poziomie. Od wielu lat oprogramowanie do licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców dostarcza spółka Atende Medica, a jej zabezpieczenie wspiera aplikacja firmy Ora-600.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

 

Cloud Computing