Nakręcamy IT dla WOŚP!

 

 

Z dumą wspieramy Wielką Orkestrę Światecznej Pomocy! Z roku na rok rośnie liczba osób, które angażują się w działania Fundacji: są zainteresowane wolontariatem, pozyskaniem dodatkowych informacji na temat celu zbiórki i działań WOŚP oraz przekazaniem darowizny. Coraz więcej z tych osób szuka informacji na stronach Fundacji, rośnie także liczba darczyńców wspierających Orkiestrę poprzez internet. Już po raz 9 za tę rosnącą na znaczeniu rolę związaną z zapewnieniem sprawnie działających systemów informatycznych niezbędnych do przeprowadzenia Finału odpowiada Atende, które koordynuje wszystkie działania IT na zasadach pro publico bono. 

Co konkretnie robimy na rzecz Fundacji?

Integracja Sieciowa

OBSŁUGA IT 360

Koordynujemy wszystkie działania IT ośmiu organizacji zaangażowanych w przygotowanie Finału WOŚP od strony informatycznej. Zespoły inżynierów Atende intensywnie pracują w miasteczku WOŚP w Warszawie już tydzień przed Finałem, zapewniając wszystkim pracownikom i wolontariuszom wsparcie oraz usługi IT na najwyższym poziomie.

Cloud Computing

SZYBKA I DOSTĘPNA STRONA WOSP.ORG.PL 

Gwarantujemy gotowość do płynnej obsługi prawie miliona unikalnych użytkowników strony WOŚP i kilkuset milionów zapytań w dniu Finału. Zapewniamy bezawaryjne działanie w oparciu o hosting serwisu na własnej, wysokowydajnej infrastrukturze w modelu chmurowym pn. Atende Business Cloud (IaaS). Od wielu lat Atende Medica dostarcza oprogramowanie do licytacji Złotych Serduszek podczas Finału WOŚP.

Integracja Sieciowa

WIRTUALNE BIURO W MIASTECZKU WOŚP

Tworzymy i zarządzamy wirtualnym biurem WOŚP w lokalizacji Finału w Warszawie. Podstawą jest budowa lokalnej i rozległej sieci komputerowej z wykorzystaniem okablowania strukturalnego zapewnionego przez firmę Airtel. Dzięki łączom dostarczanym Fundacji WOŚP przez operatora Atman zapewniamy niezawodny dostęp do Internetu dla wszystkich wolontariuszy, pracowników i organizacji współpracujących z WOŚP w dniu Finału.

Cloud Computing

WIDEOTELEFONIA DO ROZMÓW Z DARCZYŃCAMI

W dniu Finału każdy darczyńca może odbyć wideorozmowę z konsultantem WOŚP poprzez swoją przeglądarkę internetową i poczuć wyjątkową atmosferę panującą w studio! Wystarczy wejść na stronę  https://video.atende.pl/call/wosp-licytacje.  To wszystko dzięki wideotelefonom IP Cisco z zestawami słuchawkowymi firmy Jabra. Dbamy również o bezpieczeństwo darczyńców – każda rozmowa może być zweryfikowana dzięki systemowi nagrywania ZOOM CallREC.ru

Integracja Sieciowa

BEZPIECZEŃSTWO

Stoimy na straży bezpieczeństwa sieci i systemów IT w wirtualnym biurze WOŚP podczas Finału w Warszawie. Priorytetem jest dla nas także zapewnienie ciągłości działania serwisu WOŚP do płynnej obsługi darczyńców, w tym w trakcie kulminacyjnej licytacji Złotych Serduszek, która zabezpieczana jest za pośrednictwem aplikacji firmy Ora-600. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla bezpieczeństwa sieci i systemów dzięki urządzeniom dostarczanym przez Veracomp.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

 

Cloud Computing