Nakręcamy IT dla WOŚP!

 

 

Z roku na rok rośnie liczba osób, które są zainteresowane informacjami na temat celu zbiórki i działań WOŚP. Coraz więcej osób szuka tych informacji na stronach Fundacji, rośnie też liczba osób przekazujących Orkiestrze darowizny poprzez internet lub telefon. Już siódmy rok z rzędu za tę rosnącą na znaczeniu rolę związaną z zapewnieniem sprawnie działających systemamów informatycznych niezbędnych do przeprowadzenia Finału odpowiada  Atende, które koordynuje wszystkie działania IT na zasadach pro publico bono.

Co konkretnie robimy na rzecz Fundacji?

Integracja Sieciowa

ZARZĄDZANIE IT

Koordynujemy wszystkie działania IT i prace inżynierów Atende oraz pozostałych 8 organizacji zaangażowanych w przygotowanie Finału.

Cloud Computing

NIEZAWODNY HOSTING WWW

Zapewniamy bezawaryjne działania strony www w oparciu o wysokowydajną infrastrukturę w modelu chmurowym Atende pn. Atende Business Cloud (IaaS). Gwarantujemy gotowość do płynnej obsługi milionów unikalnych użytkowników serwisu www.wosp.org.pl i kilkuset milionów zapytań w dniu Finału.

Integracja Sieciowa

SZYBKI INTERNET

Budujemy i zarządzamy lokalną i rozległą siecią komputerową, a dzięki łączom dostarczanym Fundacji WOŚP przez Atmana zapewniamy niezawodny i bezpieczny dostęp do Internetu na Placu Defilad w Warszawie dla wszystkich organizacji współpracujących z WOŚP w dniu Finału.

Cloud Computing

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA Z ZAKRESU UNIFIED COMMUNICATIONS

Uruchamiamy system telefonii IP do komunikacji z darczyńcami w dniu Finału. Dostarczamy i przygotowujemy wideotelefony IP z zestawami słuchawkowymi, z opcją połączenia wideo z konsultantem WOŚP ze strony www.wosp.org.pl, realizowanego przez przeglądarkę internetową.

Integracja Sieciowa

BEZPIECZEŃSTWO

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla bezpieczeństwa sieci i systemów, w tym redundantny firewall z loadbalancerem, integracja z CloudFlare itp.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

 

Cloud Computing