Grow by Innovation.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

INTEGRACJA IT

AI & SMART DEVICES

OPROGRAMOWANIE

USŁUGI IT

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CLOUD

Nasze rozwiązania

Cyfrowa transformacja

Zmiana Prezesa Zarządu Spółki Atende S.A.

Na stanowisko prezesa Atende został powołany dotychczasowy wiceprezes zarządu, Mariusz Stusiński, zastępując prezesa zarządu, Marcina Petrykowskiego.

Dynamiczny wzrost wyników Grupy Kapitałowej Atende S.A. za rok 2023

Atende S.A. odnotowała wyraźny wzrost wyników w 2023 roku. Konsekwentna implementacja strategii Atende Next i postępująca transformacja w model Integratora 2.0 okazały się kluczowymi elementami napędzającymi sukces w 2023 roku, wspieranymi przez korzystną koniunkturę w branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz sektorze publicznym.

Odkryj sekrety nowoczesnego centrum danych z Dell, Cisco, Commvault i Vmware.

Atende Data Center Day to znakomita platforma do wymiany doświadczeń w obszarze nowoczesnych centrów danych, prezentujące najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie technologii informatycznych. Wydarzenie adresowane jest do osób zarządzających Data Center oraz firm planujących założenie własnego centrum danych.

>1800

klientów
w sektorze
Enterprise

6 mln

Sesji w systemie
SMaCS dla operatorów
mobilnych

>2 mln

Odbiorców energii
rozliczanych przez
naszą aplikacją

>7 mln

Odbiorców gazu
objętych systemem
billingowym SAP

Z nami zostaniesz liderem transformacji cyfrowej. Skorzystaj z fachowej pomocy Atende. Wprowadź innowacje do codziennego biznesu i uwolnij zasoby potrzebne do rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Budujemy sukces klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi. Specjalizujemy się w nowoczesnych usługach cyfrowych, integracji IT i komercjalizacji autorskich rozwiązań softwarowych, w tym dla inteligentnej energetyki, Internetu Rzeczy oraz Przemysłu 4.0.

IT

Integracja IT

sprawdź
CS

Cyberbezpieczeństwo

sprawdź
CM

Migracja do chmury

sprawdź
UI

Usługi IT

sprawdź
SG

Smart Grid

sprawdź
CO

Roboty przemysłowe

sprawdź
ST

Software dla telekomunikacji

sprawdź
BC

Blockchain

sprawdź

Redukcja opłat za energię elektryczną dzięki kompensacji mocy biernej w Urzędzie Miasta Ruda Śląska

System kompensacji mocy biernej pozwolił wyeliminować opłaty za moc bierną. Inwestycja zwróciła się po zaledwie 3 miesiącach

Klient:
Urzędzie Miasta Ruda Śląska

Technologia:
Kompensacja Mocy Biernej

Atende S.A. realizuje projektu pn. „Innowacyjna usługa SaaS wykorzystująca koncepcję triady widoczności Gartnera”, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.