Grow by Innovation.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

INTEGRACJA IT

AI & SMART DEVICES

OPROGRAMOWANIE

USŁUGI IT

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CLOUD

Nasze rozwiązania

Cyfrowa transformacja

Ponad 1800 zadowolonych klientów

Historyczne wyniki Atende w I półroczu 2023 roku

Grupa Atende osiągnęła w I półroczu 2023 r. najlepsze wyniki finansowe w historii, na poziomach zarówno  zysku operacyjnego, jak i EBITDA, przed opodatkowaniem i netto.

Atende Security Forum: Anatomia ataku. Czyli jak zauważyć, zareagować i przeciwdziałać atakom cybernetycznym.

Już 18 października br. odbędzie się druga, jeszcze bardziej ekscytująca, odsłona naszej autorskiej konferencji - Atende Security Forum 2: Anatomia ataku. Poznaj szczegóły.

Nowe kontrakty w sektorze energetycznym

W pierwszym miesiącu trzeciego kwartału Atende zawarło trzy nowe umowy w sektorze energetycznym. Wartość nowych projektów integratorskich to 13,4 mln zł netto. Przedmiotem umów jest dostarczenie i wdrożenie najwyższej klasy rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa opartych o technologie Cisco, m.in. w obszarze sieci definiowanych programowo (ang. software-defined networking, SDN) oraz ich serwisu.

Z nami zostaniesz liderem transformacji cyfrowej. Skorzystaj z fachowej pomocy Atende. Wprowadź innowacje do codziennego biznesu i uwolnij zasoby potrzebne do rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Budujemy sukces klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi. Specjalizujemy się w nowoczesnych usługach cyfrowych, integracji IT i komercjalizacji autorskich rozwiązań softwarowych, w tym dla inteligentnej energetyki, Internetu Rzeczy oraz Przemysłu 4.0.

IT

Integracja IT

sprawdź
CS

Cyberbezpieczeństwo

sprawdź
CM

Migracja do chmury

sprawdź
UI

Usługi IT

sprawdź
SG

Smart Grid

sprawdź
CO

Roboty przemysłowe

sprawdź
ST

Software dla telekomunikacji

sprawdź
BC

Blockchain

sprawdź

Redukcja opłat za energię elektryczną dzięki kompensacji mocy biernej w Urzędzie Miasta Ruda Śląska

System kompensacji mocy biernej pozwolił wyeliminować opłaty za moc bierną. Inwestycja zwróciła się po zaledwie 3 miesiącach

Klient:
Urzędzie Miasta Ruda Śląska

Technologia:
Kompensacja Mocy Biernej

Atende S.A. realizuje projektu pn. „Innowacyjna usługa SaaS wykorzystująca koncepcję triady widoczności Gartnera”, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.