Nasza oferta

Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań IT najwyższej klasy.  

Naszą ofertę kierujemy do sektorów: energetycznego, finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, publicznego, a także medycznego.

Już od ponad 25 lat jesteśmy wiodącym integratorem IT na polskim rynku. Naszym klientom oferujemy wachlarz produktów i usług obejmujących zarówno ofertę światowych dostawców technologii, jak i rozwiązania autorskie. W naszej ofercie znajdują się m.in.:


- budowa sieci operatorskich i korporacyjnych,

- systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego, w tym systemy zabezpieczeń przed atakami i oprogramowanie do analizy zagrożeń,

- monitoring infrastruktury informatycznej Klienta,

- managed services i outsourcing zadań IT,

- usługi w modelu chmury obliczeniowej (cloud computing),

- budowa i wyposażanie centrów danych,

- wirtualizacja serwerów,

- systemy wideokonferencyjne i telefonia IP,

- analityka Big Data,

- rozwiązania z zakresu IoT.

 

Zajmujemy się monitoringiem sieci, serwerów oraz pozostałych zasobów informatycznych. Oferujemy zarówno całodobowe serwisowanie sprzętu, jak i jego utrzymanie poprzez przejęcie odpowiedzialności za jego prawidłowe działanie na podstawie umów SLA.

Stale obserwujemy i podążamy za zmieniającymi się standardami obsługi klientów, zmieniającym się rynkiem, a w efekcie za nowymi oczekiwaniami klientów. W tym celu tworzymy dedykowaną ofertę związaną z konkretnymi sektorami, w ramach której oferujemy m.in. HIS (systemy informatyczne dla szpitali) czy Smart Grid (rozwiązania dla inteligentnych sieci energetycznych).

Z chęcią pomożemy wdrożyć w Państwa firmie nowoczesne rozwiązania informatyczne, dopasowane do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb.