Sequoia – System Zarządzania Jakością Usług IT

2/12/2018

W dobie postępującej cyfryzacji, procesy biznesowe w coraz większym stopniu zależą od usług IT. W związku z tą zależnością konieczne staje się monitorowanie jakości usług informatycznych, a tym samym lepsze zarządzanie procesami biznesowymi.  Odpowiedzią na te wyzwania  jest najnowsze rozwiązanie Atende pn. Sequoia - System Zarządzania Jakością Usług IT. Jest to cały system wsparcia zarówno dla zaistniałych, jak i potencjalnych problemów IT po stronie Klienta. Dedykowane oprogramowanie monitoruje parametry techniczne i nietechniczne oraz prognozuje zdarzenia, a inżynierowie Atende, w trybie 24/7 zapewniają szybkie i kompleksowe wsparcie organizacyjne oraz realizacyjne. Sequoia w sposób diametralny podnosi bezpieczeństwo procesów biznesowych oraz jakość usług IT.

Co wyróżnia system Sequoia?

Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, obejmując swym zakresem część techniczną, organizacyjną oraz usług IT świadczonych przez Atende jak i Klienta.

Obejmuje nadzwyczaj szeroki zakres urządzeń oraz aplikacji, jak również innych danych (np. terminów wygaśnięcia licencji, monitorowania capacity oraz availibility infrastruktury ICT, wskaźników KPI itp.).

Prognozuje zdarzenia i generuje ostrzeżenia z odpowiednim wyprzedzeniem.

Gwarantuje bezpieczeństwo informacji.

Instalowane jest w chmurze Atende, a co za tym idzie – nie obciąża zasobów informatycznych Klienta.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat rozwiązania Seqouia? Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z nami e-mailem pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod nr +48 22 295 7300.