Prestiżowy status VMware Premier Partner dla Atende

2/8/2018

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że zdobyliśmy nowy status w ramach programu partnerskiego firmy VMware. Status VMware Premier Partner potwierdza nasze kompetencje technologiczne i stanowi znaczącą zmianę jakościową w porównaniu z dotychczas posiadanym przez nas statusem Enterprise. Plasuje on Atende w elicie ekosystemu partnerów VMware w Polsce.

O WMware:

VMware od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania do wirtualizacji środowiska operacyjnego. Technologia VMware w obszarze ICT jest wykorzystywana przez duże i średnie firmy do obniżenia kosztów inwestycji i utrzymania infrastruktury oraz zwiększenia efektywności operacyjnej IT. Infrastruktura wirtualna VMware przynosi istotne korzyści w takich obszarach jak: zapewnienie ciągłości procesów biznesowych (lepsza kontrola nad zasobami infrastruktury), konsolidacja platformy serwerowej oraz optymalizacja procesu produkcji oprogramowania.

O Atende S.A.:

Atende S.A. jest jedną z wiodących polskich firm informatycznych, notowaną na GPW od 2012 r.,  posiadającą 25 lat doświadczenia w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów IT. Specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury informatycznej, integracji sieciowej, outsourcingu IT, cloud computingu i cyberbezpieczeństwa. Jako Grupa Kapitałowa, kierujemy dedykowaną ofertę m.in. do telekomunikacji, jednostek administracji publicznej, sektora medycznego, branży energetycznej i rynku multimedialnego.