Play NOW TV BOX od Atende Software

2/21/2019

Już dziś wchodzi na rynek Play NOW TV BOX – platforma STB z Android TV, która powstała dzięki technologii redGalaxy od Atende Software, spółki z Grupy Kapitałowej Atende.

Ten specjalny internetowy dekoder pozwala na oglądanie oferty telewizyjnej i serwisów wideo na żądanie bez względu na posiadaną sieć czy telewizor. Jest to pierwsze w Polsce wdrożenie urządzenia klasy operatorskiej, opartego o platformę Android TV.

Play NOW TV BOX pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android TV 8.0 i powstało na bazie redGalaxy – autorskiej platformy służącej do budowy telewizji internetowej. Urządzenie jest produkowane specjalnie na zamówienie PLAY – największej sieci komórkowej w Polsce, przez partnera technologicznego Atende Software, firmę Sagemcom. Umożliwia dostęp do aplikacji PLAY NOW i Netflix, jak również pozwala na korzystanie z całej oferty sklepu Google Play. Oprócz tego, może działać jako konsola do gier, a jego pilot pozwala na korzystanie z komend głosowych.

Od 21 lutego 2019 r. sieć Play umożliwia chętnym bezpłatnie testy urządzenia przez sześć miesięcy. Gorąco zachęcamy do wypróbowania Play NOW TV BOX!