Konferencja EPQU’20 z AGH i Tauron Dystrybucja pod znakiem Cisco Webex Events

9/24/2020

Jesień to gorący czas konferencji i spotkań firmowych. Większość z nich odbywać się będzie wirtualnie lub popularnym ostatnio modelu hybrydowym, który łączy tradycyjną konferencję z możliwością udziału online. Na rynku jest wiele dostępnych rozwiązań, które służą jako platformy do tego typu spotkań. Warto pamiętać, że wybór technologii w dużym stopniu może przesądzić o sukcesie planowanego przez nas wydarzenia.

O sukcesie w przeniesieniu wydarzenia do strefy wirtualnej mogą mówić Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Politechnika Łódzka oraz Tauron Dystrybucja S.A. organizatorzy konferencji EPQU’2020 (Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Electrical Power Quality and Utilisation), która przez ostatnie 11 lat cyklicznie organizowana była w sposób tradycyjny. W tym roku w dniach 14-15 września konferencja po raz pierwszy odbyła się w formie online za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Events, ze wsparciem technicznym Atende.

Głównym celem konferencji EPQU jest wymiana informacji pomiędzy polskimi i międzynarodowymi ekspertami zajmującymi się jakością dostawy i efektywnym użytkowaniem energii elektrycznej. Pomimo zmiany formuły wydarzenia, EPQU’20 cieszyła się dużym zainteresowaniem. Narzędzie Cisco Webex Events umożliwiło udostępnienie treści multimedialnych, zadawanie pytań w sekcji Q&A i korzystania z czatu, a dostęp do konferencji możliwy był z dowolnego urządzenia. Ponadto rozwiązanie zapewniło wysoką jakość transmisji oraz minimalną latencję głosu i wideo. Warto pamiętać, że rozwiązania z portfolio Cisco Webex gwarantują pełne szyfrowanie transmisji i dzielonych treści (end-to-end).

Zachęcamy do obejrzenia naszego webinarium nt. praktycznego podejścia do wirtualnych konferencji i sprawdzenia, czy Cisco Webex, który od prawie 20 lat zajmuje czołową pozycję w międzynarodowych rankingach technologicznych, jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia potrzeb i celów Państwa firmy.