Dwóch prelegentów Atende na jednej konferencji

8/29/2016

Za niecały miesiąc startuje konferencja PLNOG, w której w tym roku Atende weźmie udział w roli Platynowego Partnera. Podczas wydarzenia nie zabraknie też udziału naszych specjalistów. Wśród prelegentów znaleźli się Robert Ślaski oraz Konrad Kulikowski.

Pierwszy z panów pod tajemniczym tytułem swojej prezentacji „Jak nie zostać bezrobotnym sieciowcem′ przybliży temat współczesnych sieci, które nieustannie zmieniają kształt, dostosowując się do wymagań współczesnego świata. Podczas wystąpienia Robert postara się obalić kilka aksjomatów sieciowców oraz przedstawi wybrane technologie i rozwiązania, którymi warto zainteresować się, aby nie tylko być na bieżąco, ale też dobrze przygotować się na to, co nas czeka w sieciowej przyszłości.

Z kolei prezentacja Konrada Kulikowskiego zostanie poświęcona tematowi WAN Automation Engine (WAE), czyli oprogramowaniu instalowanemu na serwerze, które pozwala na wielowarstwową widoczność sieci, historię pracy, optymalizację ścieżek oraz przypływu ruchu. WAE to unikalny centralny punkt posiadający pełny aktualny ogląd sieci.

Wszystkich uczestników PLNOG serdecznie zapraszamy do udziału w naszych prelekcjach.