Backup i DRC w chmurze

Chroń skutecznie swoje dane
dzięki usługom backup i DRC w chmurze

Bezpieczeństwo dla wymagających

Cyfrowa transformacja oparta jest na informacjach i danych, które stały się podstawowym zasobem współczesnej gospodarki. Ilość nowych informacji wymagających przechowywania i zabezpieczenia rośnie w tempie lawinowym a ich zabezpieczenie w organizacjach stanowi duże wyzwanie przed każdym działem IT. Dane są narażone na wiele zagrożeń. Od awarii oprogramowania i sprzętu, które przechowują informacje, przez ludzkie błędy, aż po ataki hackerskie i złośliwe oprogramowanie szyfrujące dane. Utrata danych to poważny problem w działalności przedsiębiorstwa, a w skrajnych przypadkach - może stanowić o jego istnieniu. Rosnąca ilość danych to także rosnące wydatki na zasoby dyskowe i infrastrukturę potrzebną do ich przechowywania.

Zapewnienie skutecznej ochrony danych, przy zachowaniu dyscypliny kosztowej, możliwe jest tylko przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i mechanizmów, jakie oferuje przetwarzanie w chmurze. Pomagamy w zarządzaniu ciągłością działania firmy za pomocą najwyższej jakości, sprawdzonych produktów i usług: Atende Cloud Backup i Cloud Disaster Recovery.

  Atende Cloud Backup

To usługa w pełni zarządzana przez inżynierów Atende, która pozwali Ci zapomnieć o pracochłonnym zarządzaniu zawodnymi bibliotekami taśmowymi i kosztownych zasobach dyskowych. Zapewniamy backup i bezpieczeństwo danych przy wykorzystaniu zasobów Microsoft Azure. Microsoft świadczy usługi o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, poziomie zgodności z normami i poszanowaniu prywatności oraz przejrzystości działania. Natomiast eksperci Atende, dostępni przez całą dobę, zapewniają właściwą konfigurację i kompleksową opiekę nad całym rozwiązaniem.

Usługa Atende Cloud Backup chroni szeroki wachlarz aplikacji i środowisk zarówno wirtualnych, jak i fizycznych. Umożliwia zabezpieczenie popularnych baz danych, aplikacji Exchange Server i SharePoint oraz danych przechowywanych w usłudze Microsoft 365 i komputerach użytkowników.

Kluczowe korzyści Atende Cloud Backup
01Ikonka kłódka

Ochrona

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Twoje dane są chronione, dzięki czemu ciągłość działania Twojej firmy nie jest zagrożona

02Ikonka dwie strzałki

Proste zarządzanie

Nie musisz martwić się o swoje dane. Do Twojej dyspozycji jest zespół ekspertów dostępnych 24/7/365

03Ikonka plik z danymi

Niezawodne odzyskiwanie

Automatycznie wykonywane testy tworzenia kopii zapasowych umożliwiają odzyskanie danych w razie potrzeby

04Ikonka klucz

Reguła 3-2-1

Aby zapewnić bezpieczeństwo danych powinniśmy mieć co najmniej trzy kopie danych na dwóch różnych nośnikach i  jedną kopię w lokalizacji zdalnej

Atende Cloud Backup

Skorzystaj z naszej oferty analizy i planowania wykonywania kopii bezpieczeństwa z wykorzystaniem Microsoft Azure

Cloud Disaster Recovery

Nawet najmniejsza awaria systemów IT może wywołać wielkie szkody dla biznesu. I to nie tylko te policzalne, które związane są z utraconymi transakcjami i czasem przestoju, ale przede wszystkim te niepoliczalne, które związane są z utratą zaufania naszych klientów, jak i zepsutym wizerunkiem, którego odbudowa wymaga wiele wysiłku, środków i czasu. Ochrona ważnych systemów IT już nie musi być ani droga, ani skomplikowana. Rozwiązaniem jest plan ciągłości działania, który opisuje konieczne działania na wypadek awarii centrum danych oraz niezawodne i ekonomiczne centrum zapasowe, dostarczane w modelu usługowym.

Postaw na budowę ośrodka zapasowego w modelu usługowym i zyskaj pewność działania i bezpieczeństwo biznesu, bez konieczności ponoszenia wysokich nakładów inwestycyjnych na budowę drugiego ośrodka. Atende świadczy usługi centrum zapasowego, w oparciu o zasoby dostawców usług chmurowych np. Microsoft.

Kluczowe korzyści Cloud Disaster Recovery
01Ikonka niższe koszty

Niższe koszty

Płacisz tylko za to, czego naprawdę używasz. Usługa dostarczana jest w modelu pay-as-you-use, dzięki czemu jest dostępna dla każdej firmy

02Ikonka wykres

Ciągłość działania

Zapewnienie ciągłości działania w przypadku wystąpienia niespodziewanej awarii, możliwość prowadzenia biznesu

03Ikonka kciuk podniesiony

Pomoc ekspercka

Atende zapewnia pełne wsparcie serwisowe. Twoje działy IT mogą skupić się na tym, co naprawdę ważne

Cloud Disaster Recovery

Skorzystaj z naszej oferty analizy i planowania Disaster Recovery Center z wykorzystaniem Microsoft Azure

Masz pytania?

Czekam na kontakt od Ciebie.

Paweł Pętlicki

Starszy Konsultant Wsparcia Sprzedaży

[email protected]

22 295 73 00

LinkedIn