ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. partnerem Hitachi Data Systems

9/28/2009

ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. podpisała umowę na dystrybucję sprzętu i rozwiązań Hitachi Data Systems (HDS). Umowa daje ATM SI bezpośredni dostęp do pełnego katalogu produktów HDS a zwłaszcza do cenionych rozwiązań macierzowych klasy Enterprise i Modular.

Spółka zamierza zacieśniać współpracę z HDS i w przyszłości planuje ubiegać się także o status partnera serwisowego. Podpisana we wrześniu umowa poszerza dotychczasową ofertę ATM SI oraz pozwala ją adresować do większych i bardziej wymagających klientów, oczekujących większych możliwości w zakresie wyboru producenta sprzętu. 

 

ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. (ATM SI) powstała w wyniku przeniesienia Pionu Usług Integracyjnych, ze struktury notowanej na warszawskiej giełdzie ATM S.A., do osobnego, samodzielnego podmiotu. Oferta ATM Systemy Informatyczne obejmuje kompleksowe usługi z obszaru ICT (ang. Information and Communication Technology). Zajmuje się m.in. projektowaniem, budową i utrzymaniem infrastruktury teleinformatycznej, systemów bezpieczeństwa informatycznego i ciągłości dostępu do informacji oraz świadczeniem usług outsourcingu. Usługi realizowane są zgodnie z obowiązującymi standardami i normami ISO oraz ITIL. ATM Systemy Informatyczne rozwija także aplikacje wspierające zarządzanie ciągłością działania oraz zarządzanie usługami i procesami obsługi klienta. Firma współpracuje z liderami technologii teleinformatycznych, takimi jak: Cisco, Dell, EMC, HP, IBM, Microsoft czy Oracle.

 

Więcej informacji na stronie www.atm-si.com.pl.