Atende S.A. Silver Partnerem F5 Networks

3/6/2018

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w ramach rozwoju partnerstwa z firmą F5 Networks zdobyliśmy status Silver Partnera na 2018r. Przyznany status stanowi potwierdzenie spełnienia przez Atende S.A. restrykcyjnych wymogów programu partnerskiego w zakresie wolumenu sprzedaży oraz standardów wdrażania produktów F5.

O F5 Networks:

F5 Networks jest światowym liderem w bezpiecznym, szybkim i nieprzerywalnym dostarczaniu aplikacji do każdego miejsca w dowolnym czasie. Produkty F5 zapewniają klientom elastyczność potrzebną do dostosowywania środowiska IT lub konkretnych aplikacji do zmieniających się warunków biznesowych.

O Atende S.A.:

Atende S.A. jest jedną z wiodących polskich firm informatycznych, notowaną na GPW od 2012 r.,  posiadającą 25 lat doświadczenia w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów IT. Specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury informatycznej, integracji sieciowej, outsourcingu IT, cloud computingu i cyberbezpieczeństwa. Jako Grupa Kapitałowa, kierujemy dedykowaną ofertę m.in. do telekomunikacji, jednostek administracji publicznej, sektora medycznego, branży energetycznej i rynku multimedialnego.