Atende S.A. Partnerem Merytorycznym konferencji SEMAFOR 2018

3/7/2018

W dniach 15 - 16 marca 2018r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji SEMAFOR, będąca jednym z najważniejszych wydarzeń związanych ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce.

W drugim dniu konferencji Jakub Jagielak, Security Business Development Manager w Atende S.A., opowie o tym czy innowacje w zarządzaniu systemach bezpieczeństwem wiążą się z większą szansą, czy ryzykiem.

Poniżej szczegółowy opis wystąpienia:

Stosowanie sprawdzonych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego podnosi bezpieczeństwo do pewnego momentu. Dokładanie kolejnych rozwiązań może już nie zwiększać bezpieczeństwa w sposób istotny. Czy rozwiązania innowacyjne mogą zmienić tę sytuację? Czy branża cyberbezpieczeństwa powinna inwestować w rozwiązania innowacyjne (domyślnie: niesprawdzone)? Czy raczej nie powinna ponosić ryzyka i konsekwentnie inwestować w rozwiązania sprawdzone, także przez hakerów?

Wdrożenie jakiego typu innowacyjnych rozwiązań dla cyberbezpieczeństwa warto rozważyć?

Modyfikowanie i ulepszanie procesów bezpieczeństwa czyli cykl Deminga dla funkcjonalności aplikacji

Automatyzacja procesów związanych z bezpieczeństwem: skoro coraz więcej ataków jest automatycznych, to odpowiedź i remediacja też powinna być automatyczna.

Tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji i odwiedzin naszego stoiska.

Zarejestruj się już dziś