Atende partnerem SecureTech Congress oraz Big Data Artificial Intelligence

10/10/2017

W dniach 17-18 października w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędą się nasze dwa partnerskie wydarzenia: SecureTech Congress oraz Big Data Artificial Intelligence.

Podczas konferencji SecureTech Congress, poświęconej cyberbezpieczeństwu w sektorze publicznym i prywatnym, wystąpi wiceprezes Atende – Jacek Szczepański, który weźmie udział w panelu „Proaktywna strategia bezpieczeństwa w organizacji′. Zebrani poruszą tematy związane m.in. z ochroną organizacji, samoświadomością firm w zakresie bezpieczeństwa IT, czy też metodami ataków. Dodatkowo, tego samego dnia odbędzie się FireChat, podczas którego nasz specjalista Jakub Jagielak przeprowadzi dyskusję z dr Mirosławem Tarasiewiczem, znanym socjologiem, na temat socjotechniki jako skutecznej metody ataku.

Z kolei w ramach Big Data Artificial Intelligence ze strony Atende wystąpi nasz doradca zarządu Artur Thielmann, który w panelu „Efektywne systemy informatyczne z wykorzystaniem Big Data′ opowie m.in. o budowie systemów hiperkonwergentnych, o zależności sukcesu od odpowiedniej architektury IT, czy też o budowie rozwiązań AI.

Serdecznie zapraszamy do udziału w obu tych wydarzeniach!