Atende otrzymuje Nagrodę Cisco SP Partner of the Year

11/17/2016

Polska firma Atende S.A. otrzymała od Cisco Nagrodę Partnera Roku w Regionie Europy Środkowej na rynku operatorkskim w związku ze szczególnymi osiągnięciami we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla rynku operatorskiego, opartych na sprzęcie i oprogramowaniu Cisco. Cisco ogłosiła zwycięzców podczas dorocznej konferencji partnerów, odbywającej się w tym tygodniu w San Francisco w Kalifornii.

Przyznawane wzorcowym partnerom, te szczególne nagrody dla partnerów Cisco wyróżniają firmy w zakresie najlepszych praktyk biznesowych, które mogą służyć jako wzór dla pozostałych firm w ramach danego regionu. W procesie oceny partnerów brano pod uwagę takie czynniki jak m.in. innowacyjne praktyki, sukcesy wynikające z podejścia strategicznego, programy skoncentrowane na wynikach biznesowych, wykorzystanie nowych szans rynkowych i metod sprzedaży.

Cisco ma zaszczyt współpracować z wiodącymi partnerami na całym świecie, aby zapewnić innowacyjność, transformację cyfrową i nowe rozwiązania dla naszych klientów, powiedział Milo Schacher, wiceprezes Organizacji Partnerów Cisco na Europę, Bliski wschód, Afrykę i Rosję.

Otrzymany tytuł najlepszego partnera Cisco w naszym regionie na rynku operatorskim potwierdza, że jesteśmy obecnie jedną z nowocześniejszych firm, która w swojej pracy stawia nie tylko na innowacyjne rozwiązania ale też na strategiczne podejście do projektów i do współpracy ze światowymi liderami technologii. Dodatkowo, nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku operatorskiego i współpraca z Cisco, pozwala nam realizować coraz trudniejsze projekty, wspierające biznes naszych strategicznych klientów, zaś tego typu wyróżnienia tylko nas motywują do dalszych osiągnięć – powiedział Marek Rżanek, Dyrektor Sprzedaży do sektora telekomunikacyjnego w Atende S.A.