Poznaj EnergyWise - zwiększ efektywność energetyczną swojej firmy

4/20/2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzącym webinarium Atende, w którym zostaną omówione kwestie audytu energetycznego oraz możliwości jakie daje Cisco EnergyWise – innowacyjna oraz intuicyjna aplikacja, ułatwiającą zarządzanie zużyciem energii przez sprzęt IT, który w niemal każdej firmie generuje dużą część kosztów rachunków za energię.

Aplikacja ułatwia przeprowadzenie audytu energetycznego i wyciągnięcie z niego odpowiednich wniosków. Warto przypomnieć, że firmy, które zatrudniają powyżej 250 osób lub mają obrót roczny przewyższający 50 mln euro mają obowiązek prawny przeprowadzenia cyklicznych audytów energetycznych. Pierwsze audyty powinny zostać przeprowadzone w ciągu 12 miesięcy od momentu wejścia w życie nowej ustawy w tym zakresie, a więc przedsiębiorstwa mają na to czas do 30 września 2017 roku.

Dzięki wprowadzeniu rozwiązania Cisco EnergyWise można zaoszczędzić do 35% na kosztach energii zużywanej przez sprzęt IT. Centralny kokpit ukazuje jak i gdzie energia jest zużywana przez każde urządzenie podłączone do sieci. Zautomatyzowane funkcje oprogramowania do zarządzania umożliwiają wdrożenie zasad, mających na celu obniżenie kosztów energii w całym biurze i zwiększanie efektywności energetycznej w centrach danych.

 

Webinarium odbędzie się w środę, 10 maja 2017 r. w godz.11.00-11.40.

 

Podczas Webinarium inżynier Atende Adam Gwozdowski przedstawi jak dzięki pomiarowi, raportowaniu i redukcji zużycia energii w całej infrastrukturze IT w Twojej firmie można znacząco obniżyć koszty operacyjne organizacji. Omówi podstawowe funkcjonalności systemu Cisco EnergyWise wraz z przykładem architektury dla typowej implementacji.  Zostanie również zaprezentowany system w działaniu na żywej sieci.

Adam Gwozdowski ma ponad 20-letnie doświadczenie jako inżynier IT. Swoją karierę zawodową rozpoczął i rozwijał w firmie Atende (wcześniej ATM oraz ATM SI). Posiada 7 certyfikatów potwierdzających jego wiedzę o technologiach Cisco, IBM, nGenius oraz NetScout. Ukończył 33 kursy informatyczne. Pracował m.in. przy budowie sieci POL-34/PIONIER, sieci korporacyjnej Era/T-Mobile, systemu zarządzania dla sieci OST 112 oraz rozwiązań bezpieczeństwa SIEM dla KGP Policji.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w webinarium w dniu wydarzenia wejdź na link: 

https://atende-pl.webex.com/atende-pl/onstage/g.php?MTID=e0095448048e5822c44bfe4acb7213b92