Nowe biuro Atende w Koneserze

11/27/2018

Spółka Atende przeniosła się do nowej siedziby w Warszawie, w Centrum Praskim Koneser. To nowoczesny kompleks obiektów biurowych, kulturalno-rozrywkowych oraz mieszkaniowych, znajdujący się na terenie dawnej Wytwórni Wódek. Położony w samym sercu Pragi Koneser to odnowione  centrum prawobrzeżnej Warszawy.

Ceglaną fabrykę Konesera zbudowano w 1897 r. Należała do grupy najbardziej zaawansowanych technologicznie warszawskich obiektów przemysłowych. Dzisiaj staje się tętniącym życiem centrum rozrywki i przestrzenią do pracy dla innowacyjnych firm, także z sektora IT. Na terenie kompleksu znajduje się m.in. zrzeszający startupy technologiczne Google Campus oraz Muzeum Polskiej Wódki.

Centrum Praskie Koneser to połączenie historii i tradycji z nowoczesnością – czyli wartości, które doskonale wpisują się w profil Atende. Już od 27 lat budujemy najwyższej klasy rozwiązania sieciowe. W ostatnich latach dodatkowo co raz większy nacisk kładziemy na rozwój innowacyjnego oprogramowania oraz usług informatycznych  – mówi Iwona Bakuła, wiceprezes zarządu Atende.

W Koneserze powoli tworzy się wyjątkowa społeczność ludzi, którzy chcą łączyć pracę, odpoczynek i rozwój w jednym miejscu. Miło nam dziś powitać w naszym gronie pracowników Atende i życzyć, aby inspirująca atmosfera Konesera na stałe zagościła w ich nowym biurze – mówi Magdalena Bartkiewicz-Podoba, Dyrektor Generalny Liebrecht & wooD Poland.

Atende już od kilkunastu lat miało swoją główną siedzibę po praskiej stronie warszawskiej Wisły. Podjęto decyzję o pozostaniu na Pradze. Kompleks znajduje się w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej, z placem Konesera w jego centralnej części. Nowy adres Atende to plac Konesera 10a.

Wierzę, że nowe miejsce zainspiruje nas do dalszego rozwoju, a nasi pracownicy, klienci i partnerzy będą czuli się doskonale zarówno w nowej przestrzeni biurowej, jak i w wyjątkowej atmosferze panującej na terenie całego obiektu – dodaje prezes Bakuła.