Konferencja Data Center Forum z udziałem ATM Systemy Informatyczne S.A.

4/17/2011

ATM Systemy Informatyczne S.A. jest Złotym Partnerem konferencji „Data Center Forum 2011′, największego spotkania praktyków branży data center w Polsce, organizowanego przez ATMAN oraz Linxdatacenter. Impreza  odbędzie się w dniach 25–26 maja br. w Jachrance koło Warszawy.Konferencja będzie poświęcona rozwiązaniom technologicznym i modelom biznesowym stosowanym w usługach data center. Podczas dwudniowego spotkania zaproszeni na konferencję eksperci z Polski i zagranicy zapoznają uczestników z najnowszymi trendami w usługach data center, przedstawią najlepsze praktyki oraz zaproszą do dyskusji nad tymi aspektami usług, które wzbudzają najwięcej kontrowersji.Pierwszego dnia konferencji podczas dyskusji panelowej - Budować czy wynajmować centra danych? - o doświadczeniach i praktyce w świadczeniu usług data center oraz projektowaniu centrów danych opowiedzą eksperci z ATM Systemy Informatyczne S.A.  Drugiego dnia spotkania spółka przedstawi również prezentację pt. Szanse i pułapki cloud computing, poświeconą wykorzystywaniu rozwiązań chmurowych w strategicznym rozwoju firmy.

Konferencja jest skierowana  do:    członków i doradców zarządu ds. operacyjnych i bezpieczeństwa i IT    kierowników, managerów i dyrektorów IT    dyrektorów ds. rozwoju biznesu    kierowników projektów data center    osób odpowiedzialnych za ciągłość działalności operacyjnej    konsultantów IT.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jedynym warunkiem jest wcześniejsza rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału na www.datacenterforum.pl