ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. współorganizatorem seminarium "DOCSIS 3.0 w Polsce - maksymalizacja zysków operatorów CATV"

2/1/2010

ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. oraz Cisco Systems Polska organizują bezpłatne seminarium poświęcone najnowszym technologiom Internetowym w sieciach HFC pod tytułem: „DOCSIS 3.0 w Polsce – maksymalizacja zysków operatorów CATV”. Seminarium odbędzie się w dniach 23 –26 luty w czterem miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Na seminarium zostaną zaprezentowane korzyści płynące z zastosowania najnowszych rozwiązań Cisco UBR w pełni zgodnych ze standardem DOCSIS 3.0. Specjaliści ATM SI podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami w zakresie migracji sieci kablowych do najnowszej wersji protokołu DOCSIS oraz wiedzą z zakresu optymalizacji kosztów utrzymania infrastruktury HFC.

Na uczestników seminarium czekają:

- specjalne warunki na pakiet szkoleń eksperckich z zakresu technologii HFC/DOCSIS;

- specjalna oferta cenowa na zakup urządzeń Cisco UBR;

- specjalne warunki na usługi transmisji danych i hostingu ATM S.A.;

- dostęp do konsultacji specjalistów z zakresu HFC/DOCSIS oraz inżynierów Cisco CCIE w trakcie trwania seminarium i po nim.

 

CZAS I MIEJSCE SEMINARIUM:

23 luty – Warszawa, Hotel Ibis, Al. Solidarności 165

24 luty – Poznań, Hotel Orbis Polonez, Al. Niepodległości 36

25 luty – Wrocław, Hotel Sofitel, ul. Św. Mikołaja 67

26 luty – Kraków, Hotel Qubus, ul. Nadwiślańska 6

Zapraszamy do rejestracji już dziś! 

Wystarczy kliknąć  "Rejestracja"  i wpisać „Rejestruję się”, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i przekaże wszystkie szczegóły.