ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczy urządzenia sieciowe Cisco ASR serii 1000 liderowi branży AGD

8/11/2009

ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczy urządzenia sieciowe Cisco oraz zapewni ich trzyletni serwis, jednemu z największych przedsiębiorstw AGD w kraju.

Klient posiada czołowy serwis internetowy oferujący produkty AGD i systematycznie inwestuje w jego rozwój - także w zakresie infrastruktury. Sprzęt, który dostarczy ATM SI, jest obecnie najnowszym tego typu rozwiązaniem, które pojawiło się na rynku w kwietniu 2008 roku. Routery ASR 1000 to bezpieczne i wydajne rozwiązania brzegowe WAN nowej generacji, które unifikują przesył danych i usług telekomunikacyjnych. 

ATM Systemy Informatyczne Sp. z o.o. (ATM SI) powstała w wyniku przeniesienia Pionu Usług Integracyjnych ze struktury notowanej na warszawskiej giełdzie ATM S.A.do osobnego, samodzielnego podmiotu. Oferta ATM Systemy Informatyczne obejmuje kompleksowe usługi z obszaru ICT (ang. Information and Communication Technology). Zajmuje się m.in. projektowaniem, budową i utrzymaniem infrastruktury teleinformatycznej, systemów bezpieczeństwa informatycznego i ciągłości dostępu do informacji oraz świadczeniem usług outsourcingu. Usługi realizowane są zgodnie z obowiązującymi standardami i normami ISO oraz ITIL. ATM Systemy Informatyczne rozwija także aplikacje wspierające zarządzanie ciągłością działania oraz zarządzanie usługami i procesami obsługi klienta. Firma współpracuje z liderami technologii teleinformatycznych, takimi jak: Cisco, Dell, EMC, HP, IBM, Microsoft czy Oracle.