Atende SA uhonorowane nagrodą EMEAR "Architectural Excellence Partner of the Year: Data Center" podczas globalnego szczytu Cisco Partner Summit 2019

11/14/2019

Atende zostało laureatem nagrody Cisco® ′Architectural Excellence Partner of the Year: Data Center′ w regionie EMEAR. Cisco zaprezentowało zwycięzców podczas corocznej konferencji partnerów, która odbyła się w Las Vegas w stanie Nevada. Nagrody Cisco Partner Summit Global przyznawane partnerom handlowym, którzy skutecznie wychodzą na przeciw wyzwaniom współczesnego biznesu, mają na celu uznanie najlepszych praktyk biznesowych i nagradzanie najlepszych w swojej klasie metodologii. Nagradzane obszary działalności partnerów obejmują: innowacyjne procesy, sukcesy oparte na architekturze, strategiczne programy zorientowane na wyniki biznesowe, wykorzystanie nowych możliwości i podejścia sprzedażowe.

„Cisco z dumą współpracuje z wiodącymi partnerami w celu napędzania transformacji cyfrowej, tworząc zaawansowane rozwiązania i świeże podejście do potrzeb naszych klientów′, powiedział David Meads, wiceprezes ds. Organizacji partnerskiej EMEAR w Cisco. „To zaszczyt uhonorować Atende SA z nagrodą EAMEAR Partner Summit jako Architectural Excellence Partner of the Year w obszarze Data Center, co jeszcze bardziej podkreśla wybitne osiągnięcia Atende w regionie EMEAR.′

„Nagroda Architectural Excellence Partner of the Year w obszarze Data Center jest uhonorowaniem naszego wieloletniego wysiłku w budowaniu kompetencji naszej firmy. Cieszymy się z tego wyróżnienia, ponieważ potwierdza ono nasze dążenia do budowania sukcesu naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi w oparciu o najwyższy poziom kompetencji technicznej′, powiedział Jacek Forysiak, wiceprezes zarządu ds. techniki w Atende SA. 

Nagrody Cisco Partner Summit Geographic Regional mają na celu wyróżnienie najlepszych partnerów na określonych rynkach technologii w całym regionie geograficznym. Wszyscy laureaci nagród są wybierani przez grupę globalnej organizacji partnerskiej Cisco i dyrektorów regionalnych.