Atende S.A. Partnerem Merytorycznym konferencji Państwo 2.0.

2/14/2018

W dniach 22-23 lutego w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Państwo 2.0. skupiająca osoby odpowiedzialne za IT na szczeblu centralnym i poświęcona tematyce rozwoju cyfrowych usług publicznych w Polsce.

Nadchodzące wydarzenie poruszy tematykę współpracy sektora publicznego z dostawcami narzędzi teleinformatycznych, najważniejszych rządowych projektów IT, realizowanych w ramach unijnej perspektywy 2014-2020 oraz zastosowania technologii informatycznych w sektorach: Smart City, Energetyki, Przemysłu Obronnego i Zdrowia.

W sesji plenarnej otwierającej konferencję Jakub Jagielak, Security Business Development Manager w Atende S.A., opowie o tym czy innowacje w zarządzaniu systemach bezpieczeństwem wiążą się z większą szansą, czy ryzykiem.

Poniżej szczegółowy opis wystąpienia:

Stosowanie sprawdzonych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego podnosi bezpieczeństwo do pewnego momentu. Dokładanie kolejnych rozwiązań może już nie zwiększać bezpieczeństwa w sposób istotny. Czy rozwiązania innowacyjne mogą zmienić tę sytuację? Czy branża cyberbezpieczeństwa powinna inwestować w rozwiązania innowacyjne (domyślnie: niesprawdzone)? Czy raczej nie powinna ponosić ryzyka i konsekwentnie inwestować w rozwiązania sprawdzone, także przez hakerów? Wdrożenie jakiego typu innowacyjnych rozwiązań dla cyberbezpieczeństwa warto rozważyć?

- Modyfikowanie i ulepszanie procesów bezpieczeństwa czyli cykl Deminga dla funkcjonalności aplikacji

- Automatyzacja procesów związanych z bezpieczeństwem: skoro coraz więcej ataków jest automatycznych, to odpowiedź i remediacja też powinna być automatyczna.

- Tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji i odwiedzin naszego stoiska.

Zarejestruj się już dziś