Atende podsumowuje swój udział w MWC 2016

3/7/2016

Mobile World Congress to największe na świecie święto telekomunikacji; targi, w których udział bierze kilkadziesiąt tysięcy osób z całego świata i podczas których prezentowane są najważniejsze technologiczne nowości i trendy tej branży. W tym roku, spośród zaledwie kilku wystawców z Polski, swoje produkty i usługi dla sektora telekomunikacyjnego przedstawiła  Atende.  Zaprezentowaliśmy unikalne kompetencje w zakresie Evolved Packet Core (EPC) oraz flagowe produkty dla operatorów z zakresu PCRF (ang. Policy and charging rules function) i WLAN.

Atende, posiadając status Złotego Partnera Cisco, oferuje najwyższej jakości usługi integracyjne w obszarze sieci pakietowych. Jako jedyny integrator w Polsce braliśmy udział w implementacji rdzenia sieci pakietowej u wiodących operatorów komórkowych, bazując na rozwiązaniu Cisco EPC (ang. Cisco Evolved Packet Core),  dostosowując go do wymagań standardu tzw. czwartej generacji (4G). Przedsięwzięcie polegało na zaprojektowaniu, implementacji i włączeniu do obsługi użytkowników  nowych elementów funkcjonalnych, specyficznych dla sieci LTE.

Nasz autorski PCRF, Atende SMaCS, stosowany z powodzeniem na polskim rynku przez jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych to rozwiązanie umożliwiające elastyczne modelowanie procesów biznesowych i szybką integrację z ekosystemem informatycznym operatora.

Z kolei Atende Smart Wi-Fi pozwala na scentralizowane oraz inteligentne zarządzanie sieciami HotSpotów.

Obecność Atende na MWC 2016 została zauważona przez naszych obecnych partnerów (np. CISCO) oraz klientów (T-Mobile, P4). Udało nam się nawiązać nowe kontakty z polskimi i zagranicznymi firmami, które mamy nadzieję, przerodzą się w owocną współpracę. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów. Tych, którzy chcieliby poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.