Atende podpisało umowę z miastem stołecznym Warszawa

10/31/2017

Atende podpisało umowę w ramach wygranego nieograniczonego publicznego przetargu ′Przedłużenie wsparcia dla rozwiązań Cisco Email Security′ ogłoszonego przez stołeczne miasto Warszawa.

Przedmiotem umowy jest przedłużenie wsparcia dla rozwiązań Cisco Email Security, tj. dostarczenie subskrypcji na okres 36 miesięcy oraz audyt systemu. Umowa ma charakter abonamentowy, a jej łączna wartość to 1,1 mln zł brutto.

Cisco ESA – Email Security Appliance to rozwiązanie do zabezpieczenia poczty e-mail przed spamem, wirusami, ograniczaniem przestojów czy wymuszaniem zgodności i ochrony reputacji firmy. Oprogramowanie zapewnia pełną ochronę poczty e-mail, zabezpiecza przed zagrożeniami wynikającymi z użytkowania poczty elektronicznej, zapewniając ciągłe wsparcie zarówno przed atakiem, w jego trakcie oraz po ataku. Produkt charakteryzuje się niskimi kosztami wdrożenia i użytkowania, łatwą instalacją, konfiguracją i intuicyjnym zarządzaniem. Nie wymaga rozbudowanej administracji informatycznej. Produkt jest wspierany przez punkty wsparcia bezpieczeństwa na całym świecie z obsługą 24-godziny na dobę.

Atende od lat rozwija swoje kompetencje w zakresie oferowania nowoczesnych rozwiązań security.