Atende Partnerem Strategicznym konferencji Energetycznej EuroPOWER

3/30/2018

W dniach 4-5 kwietnia odbędzie się XXVI edycja konferencji Energetycznej EuroPOWER, będąca najważniejszym spotkaniem kluczowych przedstawicieli branży energetycznej.

W pierwszym dniu konferencji w debacie zatytułowanej ′Polska energetyka – jaką mamy i jaką chcielibyśmy mieć?′ udział weźmie Roman Szwed, Prezes Zarządu Atende S.A. Uczestnicy debaty odpowiedzą m.in. na pytania jak wygląda obecny rynek energii i jaki być powinien oraz zastanowią się wspólnie jak zapewnić Polsce wysoki poziom bezpieczeństwa energetycznego.

W drugim dniu konferencji prezentację nt. klastrów energii w kontekście przyszłości energetyki wygłosi Paweł Pisarczyk, Prezes Zarządu Atende Software.

Równolegle z konferencją energetyczną odbywać się będzie V Forum Nowoczesnej Produkcji, które ma na celu popularyzację wśród polskich przedsiębiorców wiedzy na temat najlepszych rozwiązań i technologii. W drugim dniu konferencji w bloku tematycznym poświęconemu bezpieczeństwu w zakładzie przemysłowym udział weźmie Jacek Szczepański, Wiceprezes Zarządu ds. operacyjnych w Atende S.A.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o konferencjach:

EuroPOWER: http://konferencjaeuropower.pl/

Forum Nowoczesnej Produkcji: http://forumprodukcji.pl/