Atende na Blockchain Tech Congress

3/23/2018

W dniach 27-28 marca w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się Blockchain Tech Congress. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do poznania zasad leżących u podstaw działania blockchain, technologii o ogromnym potencjale, który nie jest w pełni wykorzystany.

W pierwszym dniu konferencji uczestnicy paneli dyskusyjnych wyjaśnią, czym jest blockchain oraz omówią praktyczne wykorzystanie technologii w poszczególnych sektorach m.in: finansowym, ubezpieczeniowym, energetycznym i transporcie. W ramach bloku poświęconego zastosowaniu technologii blockchain w transporcie zapraszamy do wysłuchania prezentacji Michała Leguminy, Dyrektora Działu Innowacji i Rozwoju w Atende S.A. zatytułowanej: Blockchain na budowie autostrady – rozwiązanie antyfraudowe.

W drugim dniu kongresu zapraszamy natomiast do wysłuchania debaty na temat Przyszłości blockchain, w której udział weźmie Jacek Szczepański, Wiceprezes Zarządu w Atende S.A. Uczestnicy debaty odpowiedzą m.in na pytanie co technologia blockchain zmieni w światowej gospodarce oraz czy powinniśmy się czegoś obawiać w związku z jej zastosowaniem.

Więcej informacji o konferencji: http://blockchaintechcongress.pl/