Kariera w Atende

 

Naszą misją jest budowanie sukcesu naszych Klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi.

Jesteśmy w stanie realizować naszą misję tylko dzięki naszym Pracownikom. To oni są największym kapitałem Atende. Dlatego nieustannie dbamy o wzrost ich wiedzy i kompetencji. Dzięki temu posiadamy zespoły wysokiej klasy specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.

Jako polska firma z branży IT istniejąca na rynku ponad 25 lat, jesteśmy dumni, że nasi inżynierowie posiadają i nieustannie rozwijają unikatowe doświadczenie  w dziedzinie najnowszych i najbardziej zaawansowanych światowych rozwiązań teleinformatycznych.

 

Warto dołączyć do Atende…

Zależy nam, aby nasi Pracownicy rozwijali się wraz z firmą, stąd każdego dnia staramy się tworzyć im optymalne warunki pracy umożliwiające realizację stawianych przed nimi zadań.

W Atende troszczymy się o przyjazną atmosferę i dobre relacje interpersonalne, stawiając jednocześnie przed Pracownikami bardzo wysokie wymagania. Tylko tak możemy realizować naszą strategię i budować odpowiednią wartość rynkową, a swojej kadrze zapewnić atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Dołączenie do Zespołu Atende otwiera nowe możliwości zawodowe. Z nami możesz realizować swoje ambicje, współpracując z wybitnymi ekspertami i specjalistami branży IT. Atende to miejsce, w którym nie tylko obcuje się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, lecz także tworzy się je i znajduje się dla nich nowe, efektywne zastosowania w wielu różnych instytucjach.

Jeśli chcesz się rozwijać oraz realizować ciekawe i odpowiedzialne przedsięwzięcia, zgłoś się do nas.

 

Nasi Pracownicy podkreślają, że jako biznes i pracodawca…

1.      Charakteryzuje nas etyka biznesowa

Prowadzimy nasz biznes etycznie już od ponad 25 lat. Mamy wielkie postanowienie o uczciwości. Dzięki takiemu podejściu i posiadanych wysokich kompetencjach, nasi Klienci związują się z nami na długie lata.

Jako partner biznesowy, pracodawca, konkurencja itd. gramy po prostu fair!

2.      Jesteśmy gwarancją najwyższej jakości

Marka Atende jest ceniona za rzetelność i solidność, a nasi Pracownicy postrzegani są przez Klientów jako najwyższej klasy specjaliści (i wcale nas to nie dziwi). Nie boimy się trudnych i złożonych projektów. Przez ponad 25 lat działalności udowodniliśmy, że ZAWSZE realizujemy to, do czego się zobowiązaliśmy, a dostarczana przez nas jakość jest na najwyższym poziomie.

3.      Jesteśmy przyjazną firmą

Pracownicy Atende doceniają elastyczność działania, szybkość podejmowania decyzji, brak nadmiaru biurokracji, realną możliwość uzyskania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, a także indywidualne podejście do drugiego człowieka. Wyścig szczurów? W Atende tego nie doświadczamy.

 

Nasze wartości mówią o nas…

To, jaki biznes prowadzimy i jak pracujemy wyrażone jest w naszych firmowych wartościach: najwyższa jakość, etyka i odpowiedzialność oraz pasja.

To one na co dzień wyznaczają nasze sposoby zachowań, kreując kulturę organizacyjną Atende S.A.

Jeśli podzielasz nasze wartości i chcesz budować z nami sukces Atende, prześlij do nas swoje zgłoszenie odpowiadając na jedno z naszych otwartych ogłoszeń bądź pozostawiając swoje dane w naszej bazie poprzez aplikację spontaniczną.

Aplikacje spontaniczne