Sequoia – System Zarządzania Jakością Usług IT

12.02.2018

W dobie postępującej cyfryzacji, procesy biznesowe w coraz większym stopniu zależą od usług IT. W związku z tą zależnością konieczne staje się monitorowanie jakości usług informatycznych, a tym samym lepsze zarządzanie procesami biznesowymi.  Odpowiedzią na te wyzwania  jest najnowsze rozwiązanie Atende pn. Sequoia - System Zarządzania Jakością Usług IT. Jest to cały system wsparcia zarówno dla zaistniałych, jak i potencjalnych problemów IT po stronie Klienta. Dedykowane oprogramowanie monitoruje parametry techniczne i nietechniczne oraz prognozuje zdarzenia, a inżynierowie Atende, w trybie 24/7 zapewniają szybkie i kompleksowe wsparcie organizacyjne oraz realizacyjne. Sequoia w sposób diametralny podnosi bezpieczeństwo procesów biznesowych oraz jakość usług IT.

Co wyróżnia system Sequoia?

  • Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, obejmując swym zakresem część techniczną, organizacyjną oraz usług IT świadczonych przez Atende jak i Klienta.
  • Obejmuje nadzwyczaj szeroki zakres urządzeń oraz aplikacji, jak również innych danych (np. terminów wygaśnięcia licencji, monitorowania capacity oraz availibility infrastruktury ICT, wskaźników KPI itp.).
  • Prognozuje zdarzenia i generuje ostrzeżenia z odpowiednim wyprzedzeniem.
  • Gwarantuje bezpieczeństwo informacji.
  • Instalowane jest w chmurze Atende, a co za tym idzie – nie obciąża zasobów informatycznych Klienta.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat rozwiązania Seqouia? Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z nami e-mailem pod adresem kontakt@atende.pl lub telefonicznie pod nr +48 22 295 7300.

Powrót