Tworzymy media przyszłości

Atende Software z naszej Grupy Kapitałowej jest liderem wśród producentów oprogramowania dla telewizji internetowej w Polsce.

 

Sektor medialny

Najwięksi i najbardziej popularni nadawcy telewizyjni w Polsce od lat korzystają z rozwiązań grupy Atende związanych z dystrybucją treści multimedialnych w internecie. Nasza technologia jest zgodna z najnowszymi światowymi standardami.

redGalaxy to kompleksowa platforma umożliwiająca uruchomienie własnej telewizji internetowej. W skład redGalaxy wchodzi: rozproszony system dystrybucji treści (CDN), rozproszone archiwum treści, transkodery, narzędzia do zarządzania treścią, portal i aplikacje. Klientami redGalaxy są najwięksi nadawcy telewizyjni i operatorzy telekomunikacyjni. Każdego dnia z platformy korzystają miliony użytkowników.

Dlaczego telewizja internetowa?

  • efektywny nośnik reklamy
  • nieograniczony zasięg
  • wysoka jakość
  • łatwość uruchamiania
  • niskie koszty
  • bezpieczeństwo

Oferujemy

Kompleksowe podejście

redGalaxy składa się ze wszystkich modułów potrzebnych do uruchomienia telewizji internetowej, dostępnych w chmurze (PaaS) lub w formie licencji.

Nieograniczoną wydajność

Elementem redGalaxy jest największy w Polsce system dystrybucji treści klasy CDN, którego pojemność przekracza 500 Gbit/s.

Doświadczenie

Naszymi klientami są najważniejsze podmioty na rynku mediów i telekomunikacji, m.in. TVN S.A., Cyfrowy Polsat S.A., P4 sp. z o.o.

 
Przemysław Frasunek
Dyrektor Działu Rozwiązań Multimedialnych i Systemów Bezpieczeństwa w Atende Software

Wypowiedź eksperta Atende

Przez ostatnie 10 lat stworzyliśmy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej. Każdego dnia obsługujemy miliony jednoczesnych użytkowników, serwisów takich jak player.pl, ipla.tv, czy playnow.pl. 

Wyspecjalizowana spółka z Grupy Atende

Atende Software oferuje rozwiązania umożliwiające realizację innowacyjnych przedsięwzięć w zakresie transmisji multimedialnych. Na bazie autorskiej platformy realizowane są usługi wsparcia całego procesu związanego z przekazem multimedialnym w Internecie, począwszy od pozyskiwania, kodowania, opisywania treści, aż po sprzedaż, dystrybucję i generowanie raportów oglądalności. Dotyczy to zarówno materiałów VOD (ang. Video On Demand), jak i przekazu na żywo.

Dowiedz się więcej
Telewizja online TVN Player

TVN S.A. począwszy od 2011 r. korzysta z platformy redGalaxy na swoich serwisów wideo - zapewniamy efektywne przechowywanie, przetwarzanie, zabezpieczanie i dystrybucję treści multimedialnych na wszystkie platformy docelowe. W oparciu o redGalaxy Portal stworzona została nowa odsłona serwisu i aplikacji player.pl.

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z ekspertem Atende!