Tworzymy media przyszłości

Atende Software z naszej Grupy Kapitałowej jest liderem wśród producentów oprogramowania dla telewizji internetowej w Polsce.

 

Sektor medialny

Najwięksi i najbardziej popularni nadawcy telewizyjni w Polsce od lat korzystają z rozwiązań grupy Atende związanych z dystrybucją treści multimedialnych w internecie. Nasza technologia jest zgodna z najnowszymi światowymi standardami.

Umożliwia sprawne uruchomienie telewizji internetowej oraz dystrybucję strumieni jakości full HD, zarówno VOD jak i transmisję na żywo do nieograniczonej liczby widzów. Doświadczeni inżynierowie Atende Software z łatwością tworzą dedykowane funkcjonalności CDN dla naszych Klientów. Jako grupa kapitałowa, firmom z sektora medialnego oferujemy ponadto rozwiązania sieciowe i gwarantujemy bezpieczeństwo IT.

Dlaczego telewizja internetowa?

  • efektywny nośnik reklamy
  • nieograniczony zasięg
  • wysoka jakość
  • łatwość uruchamiania
  • niskie koszty
  • bezpieczeństwo

Oferujemy

Największy CDN

Zbudowaliśmy największy system dystrybucji treści w Polsce, obsługujący setki tysięcy jednoczesnych strumieni.

Autorską technologię

Nasze produkty i usługi bazują na własnej, rozwijanej od wielu lat technologii. Dzięki temu uzyskujemy przewagę.

Doświadczenie

Wspieramy największe w Polsce telewizje internetowe, takie jak: player.pl, tvn24.pl, ipla.tv, nc+ czy mmtv.pl.

 
Przemysław Frasunek
Dyrektor Działu Rozwiązań Multimedialnych i Systemów Bezpieczeństwa w Atende Software

Wypowiedź eksperta Atende

Przez ostatnie 10 lat stworzyliśmy w oparciu o autorskie oprogramowanie największy w kraju rozproszony system dystrybucji treści (CDN). Każdego dnia obsługujemy ruch na poziomie 250 Gb/s, co przekłada się na setki tysięcy jednoczesnych strumieni, a z naszych usług korzystają najważniejsze w Polsce telewizje internetowe.

Wyspecjalizowana spółka z Grupy Atende

Atende Software oferuje rozwiązania umożliwiające realizację innowacyjnych przedsięwzięć w zakresie transmisji multimedialnych. Na bazie autorskiej platformy realizowane są usługi wsparcia całego procesu związanego z przekazem multimedialnym w Internecie, począwszy od pozyskiwania, kodowania, opisywania treści, aż po sprzedaż, dystrybucję i generowanie raportów oglądalności. Dotyczy to zarówno materiałów VOD (ang. Video On Demand), jak i przekazu na żywo.

Dowiedz się więcej
Telewizja online TVN Player

Obecnie, z naszego systemu dystrybucji treści redCDN korzystają wszystkie portale wideo grupy TVN. Ponadto, zapewniamy bezpieczne przechowywanie treści w redCDN Storage, transkodowanie jej na wszystkie platformy docelowe oraz szyfrowanie przy pomocy Playready DRM (redCDN Coder).

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z ekspertem Atende!